Reklama
ematrix01Gładka elastyczna skóra, bez blizn, nierówności, zmarszczek i przebarwień to wcale nie marzenie wielu kobiet i mężczyzn – to rzeczywista potrzeba. Długo nie można jej było zaspokoić – przynajmniej w sposób, który można byłoby pogodzić z codziennymi obowiązkami. eMatrix, pierwsze i jedyne urządzenie bazujące na technologii Subablacji, pozwala w pełni zaspokoić te potrzeby.
Technologie służące regeneracji powierzchni skóry oraz poprawy jej kolorytu, struktury i elastyczności, dynamicznie rozwijały się w ciągu ostatnich 15 lat. Pozwoliło to na migrację od wysoce inwazyjnych, mechanicznych metod usuwania wierzchniej warstwy skóry takich jak dermabrazja i dermabrazja laserowa aż do mniej inwazyjnych technologii laserów frakcyjnych. eMatrix jest najnowszym produktem tego rozwoju – to nie jest kolejne urządzenie typu A lub B, to jakościowa zmiana w podejściu do tematu regeneracji skóry.

Ostatnie lata były erą poszukiwania – twórcy technologii estetycznych poszukiwali lasera, który umożliwiając punktowe uszkadzanie naskórka, jednocześnie byłby w stanie dostarczyć dość ciepła, aby wywołać rozległą koagulację i grzanie objętościowe niezbędne do skutecznego stymulowania procesów regeneracyjnych skóry.
Okazało się, że osiągnięcie tego celu za pomocą laserów jest niemożliwe – dlatego powstała nowa technologia Subablacja (ang. Sublative Rejuvenation) bazująca na bipolarnym prądzie RF (ang. Radio Frequency).
ematrix02Efekt działania laserów można porównać do stożkowego uszkodzenia skóry, gdzie podstawą stożka jest naskórek, a wraz z głębokością jego średnica maleje – efektowi towarzyszy bardzo niewielki obszar koagulacji. Sukces technologii Subablacja polega na odwróceniu przykładowego stożka – tutaj niewielkiej powierzchni ablacji towarzyszy duży obszar koagulacji i grzania objętościowego, którego powierzchnia rośnie wraz z głębokością działania! To gwarantuje optymalne warunki do regeneracji skóry i jednocześnie bardzo krótki okres rekonwalescencji (makijaż można nałożyć już po 12 godz., podczas gdy dla technologii laserowych bezpieczny okres to 2-4 dni).
eMatrix jest wyposażony w unikalną technologię Select Pulse pozwalającej na niedostępną w innych technologiach swobodę w wyborze poziomu ablacji, koagulacji i podgrzewania tkanek – dzięki temu parametry zabiegu mogą być optymalnie modyfikowane zależenie od potrzeb indywidualnego pacjenta na poszczególnych obszarach zabiegu. Pozwala to dodatkowo zmniejszyć inwazyjność zabiegu przy jednoczesnym podniesieniu jego skuteczności. Jest to możliwe z uwagi na wykorzystanie dobrze kontrolowanego źródła energii, jakim jest prąd bipolarny RF w miejsce skutecznej w zakresie ablacji, ale mało elastycznej energii światła laserowego.
eMatrix, oddziałując energią prądu RF, pozwala wykonywać zabiegi skuteczne i bezpieczne, niezależnie od karnacji skóry, opalenizny, pory roku. Z uwagi na rezygnację z wykorzystania laserów nie istnieje zagrożenie powstania przebarwień i innych komplikacji związanych z technologiami bazującymi na energii światła.
Skuteczność i bezpieczeństwo działania eMatrix zostało potwierdzone przez amerykańską rządową agencję do spraw leków i zdrowia (FDA – Federal Drag Administration).
W Polsce zabiegi eMatrix są dostępne dzięki KształtoSferze, która, będąc ośrodkiem referencyjnym firmy SYNERON (producenta urządzenia eMatrix i właściciela technologii Subablacji) uczestniczyła w opracowaniu i testowaniu nowego rozwiązania. KształtoSfera specjalizuje się w bezinwazyjnej medycynie estetycznej, oferując najbardziej zaawansowane technologie i najskuteczniejsze zabiegi kształtujące sylwetkę, regenerujące i liftingujące skórę. KształtoSfera umiejętnie łączy technologie z doświadczeniem i unikalną jakością serwisu. Dwie komfortowe, dyskretne lokalizacje, przy ulicy Filtrowej w Warszawie i ulicy Odrzańskiej we Wrocławiu otwarte są siedem dni w tygodniu, a godziny otwarcia ustalają… klienci.

AK

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo