Reklama
porcelanowa_klasyka01Piękne i oryginalne zastawy stołowe dodają uroku każdej jadalni . Stanowią doskonałą ozdobę stołu, nadając mu szlachetności i czyniąc go idealnym miejsc em na ucztę dla zmysłów. Najnowsza kolekcja porcelany stołowej Masterpiece Zepter powstała z pasji do piękna. Elegancka, o stylowym wzornictwie, wzbudza emocje i zachwyca.
Najnowsza kolekcja porcelany Masterpiece Zepter powstała w oparciu o motywy z dawnych epok. Tworzy ją siedem serii, w tym trzy wiodące – Black & White, Royal Gold oraz Imperial Gold. Ich harmonijne kształty, wyrafinowane wzornictwo oraz perfekcyjne wykonanie można wręcz uznać za dzieło sztuki. Zainspirowana antyczną kulturą grecką kolekcja Black & White to równowaga kształtu i kontrastu. Prosta forma, gra kolorów – bieli i czerni – idealnie odbijających złote linie, podkreślają kształt naczyń i nadają im skromny, choć wysublimowany charakter. Idealne połączenie klasycznych wzorów z nowoczesną estetyką.

Serie Royal Gold i Imperial Gold cechują złocenia naniesione na znaczną część powierzchni porcelany. Royal Gold Creme wyróżnia ornamentyka z finezyjnymi roślinnymi akcentami oraz koronkowa siatka złotych linii na kremowym podbiciu naczyń. W połączeniu ze złotymi paskami wokół podstawy, na uchwytach, uszkach i pokrywkach, tworzą luksusową całość. Imperial Gold Creme to współczesna interpretacja barokowych i klasycznych dekoracji o falistych, łagodnych liniach. W tej kolekcji dominują ozdobniki przypominające rzymskie harfy, a wieniec laurowy i girlandy kojarzą się z bogactwem rzymskich cesarzy. Naczynia wykonano z twardej porcelany wypalanej w wysokiej temperaturze, odpornej nawet na zarysowania stalą. Do nałożenia ozdobników wykorzystano technikę sitodruku oraz malowanie ręczne. Wszystkie złote elementy naniesiono przy użyciu 22-karatowego złota w płynie.

AM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo