Reklama
SISLEYChciałbym znaleźć się w lesie, w którym drzewa zamykałyby się i trwały w uścisku za nami, w lesie liczącym kilka wieków, ale wciąż gotowym do siewu
René Char
 
Eaux de Sisley – to trzy nowe kreacje zapachowe z nutą fantazji, lekkości i eleganckiej prostoty - jak piękne, wirujące w tańcu letnie sukienki.

Kreatorom tych kompozycji - Hubertowi i Isabelle d’Ornano zależało na tym, aby zapach perfum kojarzył się z ciepłym i łagodnym, wyrażającym miłość uśmiechem. Uśmiechem na widok żywej natury, dziecka, ukochanej osoby. Uśmiechem, który udziela się innym, wprowadzając w pogodny nastrój. Uśmiechem, który przepędza smutki, dodaje energii, rozpromienia oblicze i wprawia w marzycielski nastrój.

 

Hubert i Isabelle d’Ornano stworzyli zapach o trzech osobowościach: jak trzy siostry lub trzy twarze jednej kobiety. Jak zmieniający się z każdą chwilą blask słonecznych promieni.

 

Są to perfumy zrodzone z wyobraźni, inspirowane letnimi, kolorowymi sukienkami, które lubimy zmieniać w zależności od nastroju. Kompozycje te nawiązują także do aromatycznych ogrodów z 3 różnych stron świata – Toskanii (nr 1), Cyklad (nr 2) oraz Indonezji (nr 3). Tryskają energią, są wolne i radosne, balansując pomiędzy wigorem a łagodnością.

 

Każdy z nich jest subtelnie zmysłowy, czaruje swoją własną osobowością, bazując na podobnych nutach, stanowi jednocześnie odrębną kompozycję. Zaskakuje sekretnym urokiem, a pomimo tego potrafi uchylić rąbka tajemnicy. Zapachy Eaux de Sisley mają spontaniczną, ale i zmienną osobowość.

 

Hubert i Isabelle d’Ornano tworząc Eaux de Sisley pragnęli, aby na skórze kobiety zapach nowych perfum unosił się jak w tańcu.

 

Wszystkie trzy kompozycje są perfekcyjnie dopracowane. Każda z nich może poszczycić się swoją własną konstrukcją olfaktoryczną, oryginalną i elegancką. Łączą w sobie świeżość wody z tajemniczą i zmysłową nutą szypru, stanowiąc wyjątkowe wyzwanie dla kreatora perfum.

 

Te prawdziwe dzieła sztuki perfumiarskiej, ukryte w pięknym etui, zawierają najlepszej jakości esencje zapachowe, pochodzące z najlepszych źródeł: ekstrakt z cytrusów włoskich, paczuli z Indonezji, irys i jaśmin.

 

Życzeniem Huberta i Isabelle d’Ornano było także to, aby flakon perfum wykonany ze szkła charakteryzował się jednocześnie prostotą i czystą, nowoczesną linią. Każdej z trzech kompozycji przypisano swój numer, aby zachować pewną tajemnicę i pozostawić każdej kobiecie przyjemność wyboru własnej nazwy dla swojego zapachu.

 

Abstrakcyjny i transparentny korek projektu polskiego rzeźbiarza Bronisława Krzysztofa jest polem do popisu dla wyobraźni. Kształt korka przypominający bukiet z liści jest metaforą świetlistego lasu, obietnicą żywej natury, z której miałyby pochodzić tajemnicze esencje i nowe nuty.

 

Eau de Sisley numer 1

Eau de Sisley numer 1 – zapach kwiatowy i radosny jak słoneczna sukienka skrywająca wszystkie tajemnice letniego ogrodu.

 

Nuta głowy jest pobudzająca, żywa, tryskająca świeżością cytrusỏw w harmonii z aromatycznymi przyprawami. Owocowa świeżość i cierpki smak zielonej mandarynki, grejpfruta i przekornych owocỏw rỏży ożywiona jest dodatkiem przypraw.

Nuta serca jest mocno kwiatowa i słoneczna. Łączy w sobie czysty i delikatny jaśmin wodny z zieloną herbatą o ulotnym, lekko gorzkim smaku. Owoce jałowca wnoszą do tej nuty swieżość zabarwioną lekką goryczką.

Nuta bazy wyróżnia się wyrafinowaną nutą szyprowo-cytrusową, która łagodnieje w towarzystwie piżma, dzięki czemu zapach jest wibrujący, głęboki i trwały.

Eau de Sisley numer 1 to radosne i romantyczne perfumy o rozbrajającej kobiecości i zmysłowości starannie dobranego bukietu.

 

Eau de Sisley numer 2,

Eau de Sisley numer 2 – zapach orzeźwiający i transparentny jak błękitna sukienka w białe kwiaty zdobiona akcentami zieleni.

 

Nuta głowy jest bardzo świeża i zielona. Łagodne, zielone nuty łączą się z delikatnymi przyprawami: kardamonem i bergamotką o subtelnej zmysłowości oraz z odważnym akcentem bazylii.

Nuta serca jest kwiatowa i transparentna. W jej skład wchodzą wyjątkowo szlachetne esencje: irys wodny, jaśmin egipski, fiołek alpejski i rỏża.

Nuta bazy w zadziwiający sposỏb łączy świeżość wody z tajemniczą nutą szypru. Równie finezyjny jest mariaż zmysłowych nut paczuli i korzenia vetiver z elegancją szlachetnego drzewa cedrowego i sandałowego.

Perfumy Eau de Sisley numer 2 są świetliste, zwiewne i zabawne. Zaskakują nowoczesną, zieloną nutą, dodając jej subtelnej zmysłowości, łagodności i naturalności.

 

Eau de Sisley numer 3,

Eau de Sisley numer 3 – zapach zmysłowy i zaskakujący jak długa suknia z dekoltem w kolorze rubinowej czerwieni.

 

Wyjątkowo radosny, przykuwający uwagę, dzięki pobudzającemu koktajlowi cytrusỏw. Energetyczną nutę głowy zawdzięczamy połączeniu szlachetnej esencji bergamotki z rześką nutą mandarynki, gorzkim grejpfrutem i cierpkim akcentem cytryny.

Nuta głowy z lekkością i gracją łaczy się ze zmysłowym i egzotycznym sercem. Nuta serca intryguje obecnością czerwonego imbiru. Jego łagodna rozkosz zabarwiona jest odwagą chińskiego kwiatu osmanthusa oraz owocowymi niuansami brzoskwini i moreli.

Nuta bazy jest szlachetna, ukształtowana przez siłę paczuli i korzenia vetiver. Słodycz żywicy benzoesowej i wanilii oraz łagodność piżma podkreśla wyjątkową elegancję i zmysłowy charakter perfum.

Eau de Sisley numer 3 to zapach przekorny, kapryśny i nieprzewidywalny.

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo