Reklama
20latWYDARZW 1989 roku wraz z uchwaleniem Ustawy o izbach gospodarczych pojawiła się szansa zorganizowania i zintegrowania środowiska przedsiębiorców w Polsce. W tym właśnie roku we wrześniu zrodziła się inicjatywa utworzenie jednej z pierwszych izb gospodarczych w kraju - Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

W bieżącym roku RIG w Katowicach obchodzi Jubileusz dwudziestolecia działalności. Przez te wszystkie lata towarzyszyła przemianom społeczno-gospodarczym województwa śląskiego, będąc jednocześnie ich inicjatorem i niejednokrotnie liderem.

Główne jubileuszowe uroczystości odbędą się 11 czerwca 2010 roku, będą to m.in. posiedzenie wyjazdowe Prezydium Krajowej Izby Gospodarczej zorganizowane w Katowicach oraz uroczysta Gala 20-lecia Izby, która odbędzie się w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach o godz. 17:00. Podczas Gali specjalne wyróżnienie – tytuł PRIMUS INTER PARES Kreator Zmian i Postępu odbierze Przewodniczący Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.rig.katowice.pl

 

JW

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo