Reklama
piate_urodziny_living_01W piątkowy wieczór 19lutego 2010 do znanej i lubianej warszawskiej restuaracji Living Room tłumnie przybili wielbiciele kolorowej i fascynującej kuchni fusion. Najbardziej ciepła i przyjazna restauracja w Polsce obchodziła swoje piąte urodziny.
Gości powitała modelka, malarka, i jednocześnie właścicielka oraz „dobry duszek” Living Roomu - Oksana Volska. To ona wykazuje wprost wyjątkowo dbałość o jakość i każdy detal w Living Room, nadając mu tym samym niepowtarzalny klimat i urok.
Oksana, jak zazwyczaj i tym razem zadbała o każdy szczegół. Osobiście też poprowadziła imprezę urodzinową, swojego pięciolatka.
Zabawa trwała do późnej nocy. Zaproszeni goście byli świadkami wielu atrakcji tego wieczoru – podziwiali zjawiskowe jedwabne marynarki Alex Caprice na pokazie zorganizowanym przez ich twórcę na te okazje. Wicemistrz Polski Mariusz Grzesik zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności sztuki barmanskiej flair. Na parkiecie pojawiły się gorące rytmy, w które wprowadziły wszystkich przepiękne brazylijskie tancerki samby z Agencji YasMan Ethno Production. A Pedro zaśpiewał serenady pięknym Paniom. Parodysta Andrzeja Maroczek rozbawił wszystkich do łez. A mistrz Polski baristów, Sławek Saran zaserwował niemalże dzieła sztuki - niepowtarzalne w smaku i swej prezencji kawy, które świetnie współgrały z metrowym tortem Living Room. Do dyspozycji gości przez cały wieczór była najlepsza Hiszpańska Cava, światowej sławy koniak Hennessy, jedyna beztorfowa whisky Cutty Sark oraz piwo Desperados.
Impreza urodzinowa Living Room mogłaby stanowić idealną wizytówkę restauracji i klimatu w jakim jest prowadzony - przyjacielska atmosfera, wyśmienite przekąski, solidni partnerzy, uśmiechnięta i profesjonalna obsługa i co najważniejsze - zadowoleni goście!

AA

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo