Reklama
V_festiwal_kuchni_0117 kwietnia 2010 roku odbędzie się V Festiwal Kuchni Greckiej w nowo otwartym czterogwiazdkowym hotelu Swing w Krakowie.
Festiwal stwarza świetną możliwość wymiany informacji i doświadczeń oraz jest zachętą do „eksperymentowania” na „polskim stole”. Dlatego też wśród sponsorów i wystawców będzie wiele krajowych jak i międzynarodowych firm. Jest to również znakomita okazja do poznania nowych talentów branży gastronomicznej. Młodzi polscy kucharze, pod „fachowym okiem” Klubu Szefów Kuchni będą mogli zaprezentować swoje zdolności w Konkursie Kulinarnym, w którym weźmie udział dwunastu kucharzy z całej Polski.
Uroczystego otwarcia V Festiwalu Kuchni Greckiej dokona Ambasador Grecji w Polsce pan Gabriel Coptsidis wraz z Ambasador Cypru – Kalliopi Avraam.
Swoją obecnością i kunsztem zaszczycą festiwal przedstawiciele Kapituły Klubu Szefów Kuchni Ateny, którzy wraz z KSK Polska będą gotować z naszymi gwiazdami w ramach „Chief Chefs Show”.
Zwiedzający będą mogli nacieszyć oczy malowniczymi greckimi pejzażami oraz oryginalnymi portretami mieszkańców słonecznej Hellady, które prezentuje na swoich wspaniałych fotografiach Kostas Kawardzis.
Mistrz Polski Barmanów wystąpi w bardzo efektownym, eleganckim i dynamicznym show polegającym na wykonaniu przeróżnych, kolorowych i płonących cocktaili w inny sposób niż dotychczas, czyli nie na barze w stylu klasycznym, lecz wysoko nad nim, łamiąc wszelkie prawa grawitacji
V Festiwal Kuchni Greckiej zakończy tradycyjnie znakomita uroczysta gala, na której wręczone zostaną nagrody, nominacje i podziękowania. Uwieńczeniem pełnego wrażeń dnia będzie niepowtarzalny występ Nikosa Rusketos wraz z greckim zespołem Orfeusz.
Tradycją stało się tłuczenie talerzy. Każdy z przybyłych gości będzie mógł uczestniczyć w tym greckim zwyczaju. A wszystko to przy melodiach największych przebojów.

AM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo