Reklama
przedswiateczne_zakupy01W grudniu w Lofcie 44 w Warszawie odbyła się specjalna mikołajkowa edycja Designer Sample Sale – Bilioneurobab. Była to doskonała okazja to kupienia wyjątkowych świątecznych prezentów dla siebie i całej rodziny po niewiarygodnie niskich cenach.
Zimowa edycja Bilioneurobab dawała możliwość skompletowania całej garderoby na śnieżne, chłodne dni oraz kupienia niezwykłych świątecznych prezentów dla całej rodziny i przyjaciół. Do nabycia były najmodniejsze ciepłe płaszcze i kurtki, puszyste, wełniane swetry, dzianinowe sukienki oraz całe mnóstwo pięknych i niezwykle praktycznych czapek, szalików i rękawiczek. Oczywiście, zgodnie z zasadą Bilioneurobab: „kto pierwszy, ten lepszy”, prawdziwe perełki trafiły w ręce posiadaczy platynowych kart, którzy byli na imprezie od samego początku.

Dodatkową atrakcją wieczoru był występ Zespołu Tańca Współczesnego Art Color Balet. Taniec tej grupy to nowe podejście do stylu modern. Jest to choreografia bogata w różnorodne techniki takie jak: modern, taniec współczesny, neoklasyka, akrobatyka, pantomima, afro dance oraz nowe formy wyrazu wypracowane przez zespół. Spektakle Art Color Ballet to rozbudowane widowiska malarskie łączące nowoczesną choreografię, piękną muzykę, bodypainting, nowatorskie rozwiązania scenograficzne oraz najnowsze osiągnięcia techniki oświetleniowej. Art Color Ballet jest pionierem sztuki bodypainting w Polsce w połączeniu z tańcem i scenografią. Zespół ma w swoim repertuarze choreografie do muzyki klasycznej, filmowej, a także choreografie do utworów kabaretowych takich, jak Moulin Rouge, Kankan, Chicago.
Każdy z gości przybyłych na Bilioneurobab mógł również skorzystać z profesjonalnych porad wizażystów i stylistów, którzy uczyli, jak precyzyjnie dobrać makijaż i strój do każdej okazji. Na gości czekał ponadto pyszny poczęstunek oraz drinki.
Już niedługo kolejna impreza, na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy!

AM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo