Reklama
elitarny_bal01Zebranych 240 tys. zł, 1 tys. osób na parkiecie, zabawa do 5.00 rano. Oto bilans 12. Wielkiego Charytatywnego Balu Dziennikarzy, który odbył się 16 stycznia w Auli Politechniki Warszawskiej.
tegorocznym balu wzięli udział nie byle jacy goście. Swoją obecnością imprezę zaszczyciła para prezydencka – Lech Kaczyński z żoną Marią, przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, ministrowie spraw zagranicznych i sprawiedliwości. Obecna była także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

elitarny_bal02Jak co roku, nie zabrakło czołowych polskich dziennikarzy, na co dzień relacjonujący pracę polityków, z którymi na czas balu zawiesili wszelkie niesnaski. Wszystkich uczestników balu połączył szczytny cel, dla którego ta impreza organizowana jest już od dwunastu lat. Bilety były cegiełkami, z których dochód przeznaczony będzie na potrzeby rodzinnych domów dziecka z uboższych rejonów Polski. Stowarzyszenie non profit, jakim jest Fundacja „Charytatywny Bal Dziennikarzy”, organizując bale, pikniki czy przedstawienia teatralne z udziałem ludzi mediów, zebrało już ponad 2 mln zł na pomoc placówkom zdrowia, domom dziecka i tym podobnym organizacjom.

Goście tegorocznego, największego chyba jak dotąd balu, bawili się przy dźwiękach tanecznych lat 70. i 80, muzyczną gwiazdą wieczoru był Krzysztof Krawczyk, który zagrał swoje największe szlagiery. O dobry humor przybyłych dbały m.in. marki Stock Prestige i Coca-Cola, serwując rozgrzewające drinki.

AM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo