Reklama
bombkaŚwięta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku, ponieważ otaczamy się wtedy przedmiotami, które przypominają nam o nich. Dlatego autorzy pomysłów na ozdoby choinkowe na ogół opracowują je z co najmniej rocznym wyprzedzeniem.
 
Trendy na sezon 2013/14 swoją premierę miały w styczniu tego roku podczas prestiżowych targów Christmasworld we Frankfurcie nad Menem. – Dzięki takim modowym wskazówkom możemy samodzielnie zdecydować, w jaki sposób udekorujemy dom, biuro czy jakąkolwiek inną, ważną dla nas przestrzeń – podpowiada Annetta Palmisano, konsultantka grupy bora.herke. Palmisano odpowiedzialnej za opracowywanie trendów prezentowanych podczas Christmasworld.
 
Precious jungle to trend egzotyczny, ekstrawagancki, przejaskrawiony, ostentacyjny, wystawny. Dzięki takiej stylizacji można przenieść się do tropikalnego lasu, który – na przekór niskim temperaturom – tętni dźwiękami, kolorami, energią bujnej przyrody. Nie sposób przejść obojętnie obok delikatnych motyli i ważek, barwnych kolibrów, rajskich ptaków, rybek i koników morskich obecnych w kolekcji Jungle. W palecie kolorystycznej Precious jungle króluje czerwień, amarant, turkus, fiolet, zieleń, wszystkie kolory uszlachetnione są złotem. Wśród tkanin na pierwszy plan wysuwają się aksamit, brokat, jedwab oraz materiały bogato ornamentowane. Nie brak motywów roślinnych, detali wykonanych z piór i kamieni szlachetnych.
 

Więcej w numerze

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo