Reklama
Astro Lighting – odkrycie XXI wieku?

aurora01Współczesna łazienka spełnia wiele funkcji. Pomijając tę standardową, która sprowadza się do roli pomieszczenia do mycia, ale przecież łazienka może być wygodnym pokojem kąpielowym, urządzonym według najnowszych trendów i sprzyjającym relaksowi.

Wykończenie ścian i podłóg w łazience to bardzo istotna sprawa. Jednak oświetlenie jest kluczowym elementem w aranżacji wnętrza, nadającym nastrój. Odpowiednio dobrane potrafi zadbać o zachowanie koncepcji, spójności stylu i harmonii. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że ten, z pozoru, detal dopełnia całości i tworzy klimat każdego wnętrza.

aurora03A w polskich domach od lat niepodzielnie króluje zasada, że tradycyjne oświetlenie łazienki to lampa instalowana na suficie lub wręcz tylko nad drzwiami. Nie powinniśmy się jednak ograniczać tylko do tego typu oświetlenia. Nowoczesne rozwiązania firmy Astro Lighting oprócz tego, że są wyjątkowo funkcjonalne, to dodatkowo tworzą dekoracyjne rozwiązania.
Bardzo trudno jest znaleźć interesujące w formie i dobrej jakości oświetlenie łazienkowe. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych. AURORA Technika Świetlna proponuje oświetlenie dla najbardziej wymagających klientów. Jako oficjalny dystrybutor angielskiej marki Astro online casinos in australia Lighting, posiada w swojej ofercie niszowe rozwiązania, które wypełniają lukę w tym sektorze polskiego rynku. Astro Lighting to najnowocześniejsze rozwiązania oświetlenia łazienkowego. W Polsce jest ono unikatowe i właściwie niedostępne. To prawdziwy rarytas oświetleniowy.
aurora07Wszystkie te propozycje, począwszy od pojedynczych lamp sufitowych i naściennych, przeróżnych kinkietów, poprzez serię spotlightów oraz podświetlanych luster, a na szafkach z oświetlanymi lustrzanymi drzwiczkami kończąc, dodają elegancji i klimatu każdemu wnętrzu.
Eleganckie wykończenie oprawy i nowoczesne wzornictwo odmienią wystrój każdego wnętrza.
AM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo