Reklama

filmy_hipnoza0111 września w Teatrze Bajka odbyła się galowa premiera spektaklu Antoniego Cwojdzińskiego „Hipnoza” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Ona  aktorka, która nagle straciła głos i nie może śpiewać, On  lekarz, który postanowił za pomocą hipnozy wyleczyć swoją pacjentkę. Najlepszym lekarstwem okazała się jednak miłość! W rolach głównych Beata Ścibakówna i Rafał Królikowski.
Sztuka dobrze zagrana, z pięknymi kostiumami Izabeli Łapińskiej i scenografią Pawła Dobrzyckiego.

filmy_hipnoza02Autor sztuki Antoni Cwojdziński to nie tylko komediopisarz, aktor i reżyser teatralny, ale także fizyk z wykształcenia. Jego ścisły umysł ujawnia się w sztuce poprzez dokładność, z jaką główni bohaterowie posługują się elementami i terminami wyjętymi wprost z gabinetu psychologicznego. Cały seans hipnotyczny został pokazany w sposób zabawny i przerysowany. Rytm spektaklu jest zmienny  od bardzo wydłużonych pierwszych scen sztuki, po szybkie zwroty akcji pod koniec. W kilku słowach: komedia na dobrym poziomie.

Na galową premierę „Hipnozy” przybyli znani z małego i dużego ekranu artyści, między innymi: Artur Żmijewski, Paweł Deląg, Dorota Deląg, Robert Rozmus, Andrzej Łapicki, Alicja ResichModlińska, Michał Lesień i Jan Englert. Głównymi sponsorami spektaklu są: Suzuki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Wilanów Invesments i… Spółdzielnia Rentgenologów w Warszawie. „Świat Elit” jest jednym z patronów medialnych, a za dobry nastrój zadbała marka Cin&Cin. Polecamy sztukę, ale uwaga  można zostać zahipnotyzowanym!

AO

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo