Reklama

filmy_weronika01Wydawać by się mogło, że 28-letnia Weronika Deklava ma w życiu wszystko: urodę, dobrze płatną pracę i piękne mieszkanie w Nowym Jorku. Brakuje jej jednak najważniejszego − sensu życia.

Pewnego wieczoru Weronika postanawia więc umrzeć. Dwa tygodnie później budzi się w szpitalu ze śpiączki, okazuje się, że jej serce jest bardzo słabe i zostało jej niewiele czasu. Mając przed sobą jedynie tydzień życia, Weronika zaczyna patrzeć na rzeczywistość jak nigdy przedtem. Zmienia otaczający ją świat i siebie.
Film został zrealizowany przez Emily Young, która ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową Telewizyjną i Teatralną w Łodzi na Wydziale Reżyserii. Specjalnie na tę okazję musiała nauczyć się języka polskiego. Film powstał na podstawie bestselleru Paulo Coelho pod tym samym tytułem. W roli głównej występuje Sarah Michelle Gellar. Premiera 2 października.


AO

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo