Reklama
Zastanawiałaś się kiedyś, jak będziesz wyglądać na starość? Ile czasu jeszcze twój organizm będzie walczył z upływem czasu i oszczędzi ci zamartwiania się kolejną zmarszczką? Takie pytania powodują nie tyle ciekawość, co lęk. Panująca w dzisiejszych czasach era estetyki nakłada na nas wszystkich obowiązek utrzymania nieprzemijającej młodości i nieskazitelnego wyglądu.
Postępy, jakie zauważamy w medycynie estetycznej i kosmetologii, już dzisiaj pozwalają na uzyskanie takich efektów w poprawianiu urody, które prawdopodobnie nie śniły się naszym mamom czy babciom. Obecnie coraz bardziej popularna staje się rewolucja w utrzymaniu młodego wyglądu zwana Regeneris. Technika ta pozwala stworzyć z własnej krwi swój indywidualny… eliksir młodości.

Regeneris, czyli młodość płynie w żyłach
Regeneris to program polegający na tworzeniu osocza bogato płytkowego z własnej krwi. Dzięki zawartości komórek macierzystych i własnym czynnikom wzrostu powoduje on regenerację komórek skóry. W ten łatwy sposób skóra staje się gładsza, jędrna, bardziej elastyczna i będzie miała jednolity kolor. A przede wszystkim będzie wyraźnie młodsza. Jest to doskonała alternatywa – potwierdzona naukowo – dla sztucznych wypełniaczy. Regeneris jest najnowszym osiągnięciem biotechnologii, a jego innowacyjność płynie z wykorzystania naturalnych czynników – otrzymanych z komórek własnego organizmu. Daje komórkom skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji. Osiąga długie efekty działania, gdyż regeneruje, a nie jedynie wypełnia. To czyni go niekwestionowanym zwycięzcą nad botoksem, kwasem hialuronowym itp.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg z użyciem Regeneris przeprowadzany w gabinecie to proces dość prosty. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6-18 ml) krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 min następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Tuż przed wykonaniem zabiegu do probówek dodaje się specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogato płytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu. Wykorzystujemy tzw. autologiczną odnowę komórkową (ACR – Autologous Cellular Regeneration) wywołującą aktywację czynników wzrostu i komórek macierzystych. Regeneris można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki.

A co potem?
Potem będzie tylko lepiej, piękniej i młodziej. Proces starzenia się naszej skóry związany jest ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji. Podawanie Regeneris w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia.
Znikną kurze łapki w okolicach oczu, zmarszczki w okolicy ust, na podbródku i czole, ponieważ Regeneris pobudzi w tych miejscach procesy regeneracji tkanek. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do własnego dekoltu i dłoni, na których już odbiło się piętno czasu, to i tym rejonem naszego ciała zajmie się Regeneris. Poza tym złagodzi on skutki trądziku i przez regenerację skóry wypełni blizny.
Mając takie narzędzie w ręku, trudno oprzeć się pokusie i nie sprawdzić na własnej skórze jego działania. Tym bardziej, że efekt zapowiada się imponująco. Już wkrótce może się przecież okazać, że ani wiek, ani zmarszczki nie staną nam na przeszkodzie, aby wciąż czuć się młodym i to nie tylko duchem, ale także ciałem.

Anna Markowska

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo