Reklama
sisley01Kiedy skóra jest młoda, naturalny mechanizm regeneracji komórek macierzystych warstwy podstawnej w idealny sposób rekompensuje ich uszkodzenia i pozwala komórkom na naturalną odnowę poprzez tworzenie się młodych, nieuszkodzonych komórek-córek. Jednak wraz z upływem czasu, naturalny samoistny mechanizm odnowy komórkowej ulega spowolnieniu, a wszelkie uszkodzenia kumulują się. I jak w uszkodzonej fotokopiarce – proces reprodukcji komórek macierzystych ulega zniekształceniu. W rezultacie komórki są uszkodzone, oznaki starzenia się skóry stają się bardziej widoczne, pojawiają się zmarszczki, utrata jędrności, utrata blasku…

Supremÿa – skuteczna broń o młodość
Z odsieczą na takie problemy przybywa teraz Marka Sisley. Wprowadza bowiem na rynek odmładzający preparat pielęgnacyjny nowej generacji do stosowania na noc, będący wynikiem najnowszych badań prowadzonych w dziedzinie chronobiologii, genetyki oraz fizjologii skóry. Supremÿa La Nuit, bo o nim mowa, to nowatorska pielęgnacja odmładzająca, która opóźnia genetycznie zaprogramowany proces starzenia się skóry i w widoczny sposób ją regeneruje.
Supremÿa rekompensuje uszkodzenia skóry powstałe w ciągu dnia i przygotowuje ją do walki ze stresem oksydacyjnym, jaka czeka ją nazajutrz. Ponadto umożliwia odzyskanie optymalnego poziomu regeneracji – takiej samej jak w przypadku młodej skóry.

sisley02Gdy zapada zmierzch...
W ciągu dnia skóra poświęca całą swoją energię na ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, natomiast w nocy, w sytuacji bezstresowej, uruchamia ona naturalne procesy odnowy. I właśnie wtedy najlepiej się regeneruje i skutecznie zwalcza oznaki starzenia. Tę wiedzę wykorzystała marka Sisley w swojej najnowszej innowacji – Supremÿa La Nuit. Preparat ten stosuje się na noc, lekko wmasowując go w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia, aby pozwolić skórze na stopniowe przyswajanie aktywnych czynników. Konsystencja preparatu jest delikatna, lekka i aksamitna. Supremÿa, bogata w aktywne czynniki odmładzające dzięki zastosowaniu w formule Phyto-Complex LC12, zapewnia widoczną poprawę grubości i struktury skóry właściwej, bardzo wyraźny efekt restrukturyzujący i odmładzający. Ponadto przywraca gęstość skóry i, co pewnie najważniejsze, wypełnia zmarszczki.
Supremÿa regeneruje skórę i zapewnia jej prawdziwą metamorfozę, odmładzając ją w widoczny sposób. Skóra staje się jędrniejsza, odzyskuje gęstość, jest gładsza, pełna blasku i w widoczny sposób zregenerowana. Supremÿa w spektakularny sposób optymalizuje przyszłość skóry. Genetyczny proces starzenia się ulega spowolnieniu, dzięki lepszej ochronie DNA komórek. Skóra młodnieje i z każdym dniem lepiej spełnia swoją naturalną funkcję ochronną.

AM

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo