Reklama
Rozmowa z Beatą Ścibakówną, aktorką i producentką

 

 

Jak wyglądała praca nad sztuką „Hipnoza” w reżyserii Wojciecha Malajkata, którą we wrześniu będziemy mogli zobaczyć na deskach Teatru Bajka? Skąd wziął się pomysł?

Czytaj więcej...

John Chapman & Anthony Marriott

polecamy-zamknijoczy i mysl o anglii/Shut your eyes and think of England/


tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

reżyseria: Stefan Friedmann

scenografia: Wojciech Stefaniak

 

kostiumy: Ewa Gdowiok

Czytaj więcej...

polecamy-lup_w_teatrze_syrena

 

W Teatrze Syrena 2 października odbędzie się premiera sztuki Joe Ortona pod tytułem „Łup”. Spektakl napisany iście mistrzowskim piórem łączy w sobie elementy intrygi kryminalnej z komedią absurdu. To sztuka, w której nic i nikt nie jest takim, jakim się wydaje; pewnie jedynie jest to, że wszyscy chcą odnaleźć skradzione pieniądze. Akcja rozgrywa się w angielskim domu podczas jednego popołudnia. Tego dnia ma się odbyć pogrzeb pani McLeavy.

Czytaj więcej...

 

 

polecamy-pielegnacja komorkowaPrzed wakacjami pisaliśmy o kuracji przeciwstarzeniowej, której fantastyczne rezultaty osiąga salon Merritum Medical Sp a. W tym numerze opowiemy o zbawiennym wykorzystaniu grzybów Reishi w pielęgnacji komórkowej Menard Embellir.

Czytaj więcej...

polecamy-tylko_dla_golfistowLimitowana edycja zegarków marki Jaermann & Stübi

 

Choć golf w Polsce nie jest jeszcze taki popularny, wszyscy go znają ze słyszenia i orientują się w zasadach tej gry. Co jednak golf ma wspólnego z zegarkam i? Okazuje się, że bardzo wiele.

Czytaj więcej...

CIN&CIN Polish Cup - największy w Polsce Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego, po raz kolejny dostarczy niezapomnianych wrażeń i emocji wszystkim miłośnikom tańca. Tegoroczna III edycja odbywać się będzie 19 i 20 września w Warszawie w Hotelu Hilton.

CIN&CIN Polish Cup 2009 to dwa wyjątkowe dni spotkań z najlepszymi parami tanecznymi oraz energetyzującą muzyką. Prestiżowa impreza przyciąga nie tylko najlepszych i najpopularniejszych tancerzy, ale również gwiazdy sceny, filmu oraz telewizji.

Czytaj więcej...

wydarzenia-caly swiat w jednym miejscuW dniach 24-26 września życie na warszawskim prawobrzeżu Wisły nabierze kolorów, i to nie tylko z względu na nadchodzącą jesień, ale także dzięki odbywającym się tu pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Mirosława Drzewieckiego i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, Międzynarodowym Targom Turystycznym TT Warsaw 2009.

Czytaj więcej...

 

wydarzenia-swieto wojska polskiegoCentralne obchody Święta Wojska Polskiego rozpoczęły się 14 sierpnia wieczorem na Wojskowych Powązkach Apelem Pamięci połączonym z zapaleniem zniczy na mogiłach żołnierzy poległych podczas wojny polsko-radzieckiej w latach 1920-1922. 15 sierpnia w Warszawie, Ossowie i Radzyminie odbyły się liczne uroczystości patriotyczne i religijne, upamiętniające zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej oraz Święto Wojska Polskiego.

Czytaj więcej...

 

Eksport w gospodarce krajowej ma bezpośredni wpływ na tempo rozwoju ekonomicznego kraju, wzmacnia konkurencyjność polskiej gospodarki i – co równie istotne – przyczynia się do promocji i budowania pozytywnego wizerunku polskiej przedsiębiorczości na forum międzynarodowym. Dlatego właśnie Ministerstwo Gospodarki objęło honorowym patronatem kolejną już edycję Ogólnopolskiego Rankingu Liderzy Eksportu.

Czytaj więcej...

Bruno Barreto to brazylijski reżyser o międzynarodowej sławie. Swój pierwszy, głośny film „Dona Flor i jej dwóch mężów” nakręcił w 1976 roku. W roli głównej wystąpiła w nim młodziutka wówczas i bardzo piękna Sonia Braga. W sumie Barreto zrobił 18 filmów. Najbardziej znane to: „Cztery dni we wrześniu”, „Szkoła stewardes” z Gwineth Paltrow i najnowszy – „Linia 174”, po raz pierwszy pokazany na Festiwalu Filmowym „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym.

 

Bruno Barreto „wyspowiadał się” publiczności podczas festiwalu w Kazimierzu Dolnym. Mówił o początkach swojej pracy, rodzinie, pasji i idei tworzenia filmów. Rozmowę poprowadziła Grażyna Torbicka w Cafe Kocham Kino.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo