Reklama
Autorka ścieżki dźwiękowej do filmu „Sous les jupes des filles” i multiplatynowego albumu „Shape of a Broken Heart” wraca do Polski z akustycznymi koncertami. Trasa koncertowa odbędzie się w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.
 
Pochodząca z wielodzietnej rodziny afrykańskich emigrantów artystka uważana jest za kolejne, po Zaz, objawienie na francuskiej scenie muzycznej. Do Paryża Imany przyjechała z Nowego Jorku, gdzie przez 7 lat z powodzeniem kontynuowała karierę modelki. Zrezygnowała z kariery na wybiegu i zajęła się tym, co uważała za swoje prawdziwe powołanie – muzyką. Imany oczarowała słuchaczy zjawiskowym, pełnym melancholii głosem. W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę „Shape of a Broken Heart». Jej debiutancki album pokrył się potrójną platyną, a żywiołowe koncerty z jej udziałem przyciągają tłumy. Po sukcesie debiutanckiego krążka Imany stworzyła swoją pierwszą ścieżkę dźwiękową do filmu „Sous les jupes des filles» („Spódnice w górę!», 3.10.2014 rok). Rezultatem jest dziewięć przepięknych piosenek, zainspirowanych przez losy 11 wyjątkowych kobiet. Płyta ze ścieżką dźwiękową ukazała się 17 czerwca 2014 roku. Imany przygotowała ją na prośbę reżyserki, Audrey Dana, która okazała się być wielbicielką jej głosu.
Więcej w numerze 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo