Reklama
TAJNIKI CHARYZMY, czyli Wizerunkowy Trening Charyzmatyczny prowadzony przez Piotra Tymochowicza to praktyczne szkolenie, na które zaprasza Platforma Produktów i Usług już 18 kwietnia 2015 (Hotel Lord, Warszawa).
 
Zamiast jałowych rozważań, czy charyzma jest darem, czy umiejętnością nabytą, czy można się jej proceduralnie nauczyć – proponuję konkretny trening charyzmatyczny – który doświadczalnie udowodni, że każdy człowiek może być postrzegany jako charyzmatyk – w różnym stopniu i w zależności od potrzeb. Może nie wszyscy mają potrzebę, aby wykreować się na absolutnie charyzmatycznego lidera, ale absolutnie wszyscy potrzebują wybranych technik charyzmatycznych, by umieć budzić pozytywne emocje oraz skutecznie przekonywać innych, a przede wszystkim umieć kierować i zarządzać zespołami. 
Piotr Tymochowicz – charyzmatyczny trener biznesu, ekspert ds. wizerunku i wywierania wpływu, doradca medialny i ds. marketingu politycznego, twórca sukcesu wielu osób z pierwszych stron gazet. Doradca stojący za sukcesem medialnym najpopularniejszych polityków w Polsce. Ceniony trener z zakresu technik prezentacji i wystąpień publicznych, osiągający wysoką skuteczność w zakresie profesjonalnego przygotowania mówców do wystąpień telewizyjnych, debat, przemówień i prezentacji publicznych. Twórca nowatorskiego programu KOMUNIKAT OTWARTY©, błyskawicznego i skutecznego budowania relacji z ludźmi.
 
Więcej w numerze
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo