Reklama
Najlepsze naturalne materiały wpisujące się w ideę ochrony środowiska, ręcznie wykonywane elementy, specjalna powłoka antybakteryjna SILD®, niezwykle skuteczna supermocna warstwa klejąca i przemyślana design – oto podstawa skuteczności produktów podologicznych marki MiaCalnea®. Sięgając po stworzone przez firmę tarki do stóp mamy nie tylko pewność doskonałych efektów, ale także mamy wyjątkowy produkt stworzony przez Polaków z pasji do najwyższej jakości.
 
 
MiaCalnea® to marka, która powstała z pasji. Produkty z charakterystycznym różowym logo w zdecydowanej większości wykonane są przy użyciu naturalnych materiałów takich jak: drewno, kwarc czy kauczuk. Dzięki temu marka MiaCalnea® doskonale wpisuje się w ideę świadomej ochrony środowiska, co potwierdzają międzynarodowe organizacje FSC® i PEFC™. Wprowadzone i stosowane z wielką konsekwencją metody kontroli na każdym etapie produkcji, gwarantują najlepszy z możliwych efekt końcowy, a ręczne wykonywanie niektórych z zadań, sprawia że każdy produkt spełnia pokładane w nim oczekiwania jakościowe.
 
Dzięki dwóm powierzchniom lakieru, które  zabezpieczają drewno przed dostępem wody i wilgoci, produkty marki cechuje wodoodporność. Pokryte membraną antybakteryjną SILD® Antibacterial Protection produkty zapewniają naszym stopom bezpieczeństwo użytkowania, dzięki 99,9% skuteczności w walce z bakteriami. Dlaczego? SILD® to zintegrowana formuła chemiczna lakieru poliuretanowego zawierająca zatopione cząsteczki jonów srebra, które dzięki swoim podstawowym właściwościom działają jako środek antybakteryjny.
 
MiaCalnea® w swojej ofercie posiada profesjonalne tarki do stóp w kilku zróżnicowanych wersjach - do użytku domowego, dla profesjonalistów oraz w wersji podróżnej. Tarki dostępne są w różnych wersjach różniących się ostrością materiału ściernego oraz kształtem tak, by w zależności od naszych potrzeb, każdy mógł wybrać wersję idealną dla siebie.
 
Marka proponuje również naturalne produkty da manicure, depilacji czy walki z cellulitem.
 
 
Więcej na www.miacalnea.pl
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo