Reklama
42 tys. drgań na minutę, 7 różnorodnych trybów czyszczenia, 3 innowacyjne główki oraz… niezawodne ultracienkie włosie CUREN®, które czyści zarazem skutecznie i delikatnie. Do tego optymalny kąt wygięcia główki i specjalnie dobrany kształt w postaci kropli – oto główne atuty najnowszej propozycji marki CURAPROX dedykowanej posiadaczom aparatów ortodontycznych. Szczoteczka Hydroconic Ortho stanie się niezawodnym przyjacielem zarówno w trakcie leczenia ortodontycznego jak i po jego zakończeniu. 
 
 
 
Noszenie aparatu ortodontycznego, choć niezwykle potrzebne, niesie ze sobą także pewne problemy. Niestety aparat utrudnia utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej, przez co naszym zębom zagraża próchnica, a dziąsłom stany zapalne. Każdy kto nosi aparat wie także, że niemożliwe jest dokładne wyczyszczenie wszystkich trudnodostępnych miejsc i zakamarków przy aparacie za pomocą szczoteczki manualnej. Właśnie dlatego specjaliści szwajcarskiej marki CURAPROX opracowali i stworzyli skuteczne rozwiązanie tego problemu – szczoteczkę Hydrosonic Ortho idealną do czyszczenia zębów zarówno podczas noszenia aparatu ortodontycznego jak i po zakończeniu leczenia.
 
Co wyróżnia Hydrosonic Ortho? Aż 7 trybów czyszczenia oferujących 42 tys. drgań na minutę przy pomocy ultracienkich włókien CUREN®, które są jednocześnie delikatne i skuteczne w czyszczeniu. Szczoteczka posiada 3 innowacyjne główki – power, sensitive oraz single – dbające o perfekcyjną czystość zębów i aparatu. Główka single czyści efektywnie w miejscach, gdzie szczególnie zbierają się bakterie: przy zamkach, pod pierścieniami aparatu, na linii dziąsła, przy retainer’ach czy wokół implantów. Zachowanie idealnej higieny ułatwia także optymalny kąt wygięcia główki CURACURVE®. Zewnętrzne włókna na  główce szczoteczki są  dłuższe, a wewnętrzne krótsze. Dzięki takiemu układowi włosia, jak i optymalnemu kształtowi główki - w postaci kropli - każdy ząb może być precyzyjnie wyczyszczony – zarówno w sposób mechaniczny jak i hydrodynamiczny. 
 
A po  leczeniu ortodontycznym? Po prostu używaj jej dalej. Kto chciałby zrezygnować z posiadania idealnie czystych zębów i zdrowej jamy ustnej? 
 
Cena szczoteczki Hydrosonic Ortho: 855 zł
Produkty szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl
 
CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem 
i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej.  Wszystkie produkty Curaprox są tworzone  i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo