Reklama
 
Dieta sokowa to prosty i zdrowy sposób na oczyszczenie organizmu, a zrzucenie zbędnych kilogramów to jej jedyny „skutek uboczny".
 
 
 
 
Jak skutecznie oczyścić organizm?
Wiele osób stara się wrócić po wakacjach do formy poprzez zdrowe odżywianie oraz zwiększenie codziennej aktywności fizycznej - działania te mogą być jednak niewystarczające. Świetną metodą na rozpoczęcie „porządków" w organizmie i przeprowadzenie oczyszczającego detoksu sokowego, który idealnie przygotuje nasze ciało do przejścia na zdrowszy tryb.
 
 
 
Czym jest dieta sokowa Cleanse Me?
Diety sokowe Cleanse Me są innowacyjną kuracją żywieniową, która skutecznie pomaga w odtruciu ciała i w krótkim czasie wpływa na:
· lepsze samopoczucie 
· przypływ energii
· wygładzenie i odżywienie skóry 
· wzmocnienie włosów i paznokci
 
Dieta oczyszczająca poprawia formę fizyczną oraz psychiczną, a także podwyższa poziom koncentracji. Warto pamiętać, że dieta sokowa jest niskokaloryczna i jest świetnym sposobem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.
 
Kuracja sokowa polega na zastąpieniu jedzenia stałego sokami przygotowanymi specjalną metodą cold press. Największym atutem, który odróżnia ją od diet tradycyjnych jest minimalny wysiłek ze strony organizmu przeznaczony na trawienie i absorpcję składników odżywczych. Odciążenie układu pokarmowego umożliwiające relaks dla całego organizmu, a także zwiększenie motywacji do kontynuowania dobrych nawyków żywieniowych oraz zdrowego stylu życia to podstawowe, lecz nie jedyne zalety detoksu sokowego.
 
 
Metoda Cold Press – najlepsza metoda pozyskania soku
Soki Cleanse Me wytwarzane są metodą cold press, czyli tłoczone na zimno na prasach hydraulicznych. 
W odróżnieniu od innych metod wyciskania soku takich jak sokowirówki i wyciskarki, metoda tłoczenia soków na zimno gwarantuje zachowanie najwyższej jakości soku dzięki zawartości maksymalnej ilości wartości odżywczych, witamin i minerałów. Powolne pozyskiwaniu soku w niskiej temperaturze za pomocą prasy pozwala zachować cenne enzymy, które ulegają zniszczeniu podczas podgrzewania soku w innych metodach produkcji. Dodatkowo, niskie natlenianie się soku gwarantuje jego trwałość i wyjątkowy, oryginalny smak.
 
Ze względu na oczyszczający charakter diet sokowych, kluczową sprawą jest metoda pozyskiwania soku, aby można było zaobserwować pozytywny wpływ kuracji.
 
Kuracja oczyszczająca Cleanse Me
Wszystkie kuracje w Cleanse Me opierają się na specjalnie dobranym zestawie 6 ponumerowanych soków tłoczonych wyłącznie na zamówienie z surowych owoców i warzyw oraz mleka z orzechów. Soki zostały opracowane w taki sposób, aby dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu umożliwiają eliminację szkodliwych toksyn, tworzą idealną kompozycję dla zdrowia, jak i kubków smakowych.
 
 
Po prostu wstrząśnij butelkę Cleanse Me i oczyść swój organizm
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo