Reklama
 
Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej właśnie skończyła rok.
 
19 czerwca, zaraz po meczu Polska – Senegal, tłumnie przybyli goście uczcili 1 urodziny mokotowskiej Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej. Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć Gwiazd, które stale odwiedzają Klinikę. Monika Jarosińska, Iwona Handzlik, Ola Ciupa,  Dominika Gwit czy Jarek Szado to tylko nieliczne z Gwiazd, które w tym dniu pojawiły się na hucznych urodzinach.
 
 
 
Klinika Młodości to nie jest zwykłe miejsce, do którego klientki przychodzą i szybko poprawiają swoje niedoskonałości. To miejsce, w którym odkrywają się  na nowo i mogą śmiało pokochać samą siebie. Miejsce, w którym mają możliwości odetchnięcia od codziennej rutyny, pracy oraz problemów. Eksperci dopasowują zabiegi do indywidualnych potrzeb klientek, o czym te śmiało wspominały podczas urodzin. 
 
 
Po części oficjalnej prowadzonej przez Jarosława Szado, zaproszeni goście mieli szasnę usłyszeć piękny recital Katarzyny Nova, która odśpiewała huczne sto lat. Wszyscy mogli skosztować przepysznego tortu i zapoznać się z ofertą Kliniki. Wśród standardowych zabiegów jakimi są zabiegi z wykorzystaniem m.in. osocza PRP, fibryny i-PRF, wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii, nici PDO, klinika ma szereg zwolenników makijażu permanentnego, wykonywanego osobiście przez właścicielkę Panią Blankę Pawłowską oraz zabiegów na ciało z wykorzystaniem sprzętu Elite Shape oraz Med Shape.
 
 
Na zakończenie eventu na każdy gość otrzymał zaproszenie na pokazowe zabiegi oraz prezenty od firmy.
 
 
 
mat. prasowe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo