Reklama
Dobry rodzic czy solidny pracownik? Pogodzenie tych dwóch ról wydaje się nieraz bardzo trudne. Rozwój zawodowy nie musi jednak wcale oznaczać mniej czasu dla rodziny.
 
 
Przeciętnie człowiek spędza w pracy około jednej trzeciej dnia. Wliczając do tego dojazdy oraz zmęczenie związane z wykonywanymi obowiązkami, zostaje niewiele czasu, który może poświęcić rodzinie. Jeśli praca nie dostarcza dodatkowo satysfakcji, zaczyna rodzić się frustracja, która  wywiera negatywny wpływ na najbliższe otoczenie.
 
W takich sytuacjach często pojawiają się myśli, że warto byłoby całkowicie zmienić dotychczasowy styl życia. Zwykle nie wiemy jednak jak to zrobić lub boimy się, że nie osiągniemy zamierzonego celu. Sukcesy zawodowe oraz zdrowe i rodzinne życie są tymczasem na wyciągnięcie ręki! Wstępując do DuoLife każdy sam decyduje kiedy, gdzie i jak długo pracuje. Bez presji, bez przymusowych nadgodzin i na własnych zasadach.
 
Misją DuoLife jest poprawianie standardu oraz stylu życia milionów ludzi na całym świcie. Jest to przedsięwzięcie wolne od rywalizacji, które dostarcza nieograniczone możliwości przychodu. Duo Life zaufało już tysiące ludzi, a jego klubowicze działają w 30 krajach na całym świecie. Ogromną zaletą projektu jest możliwość pogodzenia pracy na pełen etat z wychowywaniem dzieci. Wolność wyboru sprawia, że można być przy swoich pociechach zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują.  Firma wierzy, że istnieje idealna równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, a prawdziwe spełnienie można osiągnąć jedynie wówczas, gdy czerpie się radość ze wszystkich sfer życia.  
 
DuoLife umożliwia rozwój i zdobywanie nowych umiejętności poprzez organizację licznych szkoleń i warsztatów. Seminaria oraz spotkania biznesowe to również czas, który można spędzić wspólnie z najbliższymi - podczas gdy rodzice zdobywają wiedzę od najlepszych szkoleniowców, ich pociechy bawią się obok pod okiem doświadczonych animatorów. Z DuoLife osiągniesz swój cel, a Twoje dziecko spędzi czas tak jak lubi.
 
Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 4-16 lat i wypełnione są wspólną zabawą i nauką. Istotnym elementem zajęć jest budowanie wiary we własne możliwości oraz przekazywanie wiedzy na temat zdrowego żywienia.  Wśród licznych atrakcji nie brakuje zajęć artystycznych, zabaw muzyczno-ruchowych oraz sportowej rywalizacji.  Na uczestników czekają także ciekawe eksperymenty naukowe oraz warsztaty kulinarne. Wszystkie aktywności są dostosowane do wieku i możliwości dzieci.
 
….
Dołącz do DuoLife i zostań swoim własnym szefem
Marka stworzona została z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale i z dnia na dzień umacnia swoją pozycję na polskim oraz światowym rynku. To przedsięwzięcie, w którym każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Podstawą działalności firmy są wartości oraz ludzie, którzy z nią współpracują. DuoLife kieruje się podstawowymi zasadami takimi jak: uczciwość, rzetelność, partnerstwo, dobre relacje, rozwój osobisty oraz integracja, ponieważ wierzy w to, że prawdziwy sukces można osiągnąć jedynie poprzez realizowanie wartościowych ideałów.
Firma zajmuje się produkcją naturalnych suplementów diety w postaci płynów i tabletek, a także olejów spożywczych i naturalnych środków czystości. Łączy ze sobą naukę i naturę. Składniki, z których powstają produkty DuoLife są starannie wyselekcjonowane - ekologiczne, pozyskiwane tylko z naturalnych plantacji w najczystszych rejonach świata, gdzie roślinny nie są poddawane żadnym modyfikacjom.
Produkty DuoLife zostały docenione statuetką SuperProdukt Świata Kobiety 2017 przez czytelniczki magazynu „Świat Kobiety”.
 
mat. prasowe
 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo