Reklama
W leczeniu małych oparzeń lub ran zwykle sprawdza się doraźna pomoc i opatrunek. Bywa, że regeneracja skóry jest długim, trudnym i często bolesnym procesem. Aż pół miliona osób w Polsce cierpi z powodu niegojących się ran. Skuteczny proces leczenia zapewnia ARGOTIAB® 2% krem – wyrób medyczny z cząsteczkami aktywnego srebra, który likwiduje infekcje i przyspiesza regenerację skóry.
 
 
Nawet podczas wykonywania codziennych czynności jesteśmy narażeni na powstawanie oparzeń, otarć czy skaleczeń. Problem powstaje wtedy, gdy rana nie chce się goić. Już nawet 500 tysięcy osób w Polsce cierpi z powodu niegojących się ran, a powikłania związane z zakażeniem mogą mieć bardzo poważne konsekwencje. Nowoczesnym rozwiązaniem, które pomoże zarówno na drobne, jak i przewlekłe, ciężko gojące się rany jest ARGOTIAB® 2% krem. Produkt wyróżnia się silnym działaniem przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym. Zawarty w składzie kremu kompleks aktywnego srebra TIAB i wyciąg z Aloe vera, likwidują infekcje i zapewniają skórze doskonałe warunki do jej regeneracji. 
 
ARGOTIAB® 2% krem sprawdzi się w procesie leczenia ran, oparzeń, odleżyn, zmian odpieluchowych, podrażnień po depilacji, dezynfekcji rany po ugryzieniu insektów a nawet opryszczki wargowej. Może być stosowany zarówno na skórze dzieci, jak i dorosłych. Warto mieć go zawsze pod ręką. Świetnie sprawdza się również jako wyposażenie apteczki podczas egzotycznych podróży. 
 
Produkt dostępny jest w aptekach bez recepty. 
 
Producent:         Hexanova (www.hexanova.pl)
Produkt:            Argotiab® 2% krem, 50 ml, www.argotiab.pl
Cena:                   ok. 35 zł  
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo