Reklama
Prowadzenie aktywnego trybu życia wymaga ciągłego wzmocnienia organizmu. Wspinaczka górska, wycieczki rowerowe, siłownia okazjonalnie lub wyczynowo to duże obciążenia, które wpływają na zwiększenie zapotrzebowania na energię oraz składniki odżywcze. Dlatego warto pomóc ciału uzupełniając mikroelementy przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Amway wprowadza na rynek zupełnie nową linię wysokiej jakości suplementów diety XS Sports Nutrition.
 
 
Sport jest świetną formą rozrywki i spędzania wolnego czasu. Oprócz relaksu dla umysłu i dbania o sylwetkę ma znaczący wpływ na zdrowie. Według badań bóle pleców, głowy i ramion, dyskopatia, zespół cieśni kanału nadgarstka i kłopoty z krążeniem to skutki siedzącego trybu życia. Z badań Global Pain Index (GPI) przeprowadzonych w 2016 r. wynika, że 93 proc. Polaków  cierpi na bóle pleców, co wynika przede wszystkim ze statycznego trybu życia. Odpowiednia forma ruchu może pomóc w zniwelowaniu dolegliwości.
 
Podczas dużego wysiłku należy zadbać o organizm: po pierwsze z powodów zdrowotnych i utraty mikroelementów, po drugie aby pokonywać swoje bariery i cieszyć się pełnią wrażeń. Suplementy diety są ważnym czynnikiem podczas treningu, ponieważ przyspieszają proces regeneracji w przypadku osób trenujący profesjonalnie i rekreacyjnie. Wsparcie dla organizmu podczas treningu można osiągnąć w 3 krokach: ENERGIA, ORZEŹWIENIE i WZMOCNIENIE.  
 
Krok 1 : ENERGIA
XS™ Napój do spożycia przed treningiem o smaku cytrynowo-limonkowym
 
XS™ Napój do spożycia przed treningiem dodaje energii przed startem. Pomoże w pełni zaangażować się w aktywność fizyczną dzięki szybko wchłaniającym się aminokwasom BCAA. Kompleks TripleEnergy Blend dodaje energii. Kreatynina szybko generuje energię podczas wysiłku wzmacniając mięśnie. Kompleks witamin z grupy B zapobiega zmęczeniu i dodaje energii. Napój chroni przed stresem oksydacyjnym dzięki witaminie C, E oraz cynkowi, a odpowiednia dawka węglowodanów zwiększa wydajność. 
 
XS™ Napój do spożycia przed treningiem o smaku cytrynowo-limonkowym przygotowany z saszetki rozpuszczonej w 300-500 ml wody należy spożyć 30-60 minut przed wysiłkiem. 
Rozmiar: 15 saszetek po 30 g / 450g
 
 
Krok2 : ORZEŹWIENIE
XS™ Napój uzupełniający poziom elektrolitów o smaku pomarańczowym
 
XS™ Napój uzupełniający poziom elektrolitów o smaku pomarańczowym daje orzeźwienie podczas aktywności fizycznej. Nawadnia i pomaga zwalczyć zmęczenie uzupełniając poziom utraconych elektrolitów. Uwalnia węglowodany w różnym tempie dzięki czemu organizm utrzymuje się w szczytowej formie. Zawiera guaranę, wyciąg z korzenia maca oraz kwercetynę.
 
XS™ Napój uzupełniający poziom elektrolitów należy rozpuścić w 500 ml aby uzyskać napój hipotoniczny lub w 400ml otrzymując napój izotoniczny. Należy spożyć w trakcie bądź po zakończeniu treningu.
Rozmiar: 15 saszetek po 25 g / 375g
 
 
Krok 3: WZMOCNIENIE
XS™ Odżywka z białkiem serwatkowym, XS™ Batoniki proteinowe, XS™ Magnesium Sticks Suplement diety magnez i słodzik wzmacniają organizm przed kolejnymi wyzwaniami. 
 
XS™ Odżywka z białkiem serwatkowym o smaku kakaowo-czekoladowym
 
XS™ Odżywka z białkiem serwatkowym wspomaga proces budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, przyspiesza proces regeneracji. Jedna porcja zawiera 29 g białka oraz 5 g naturalnych aminokwasów BCAA. Białko zawiera 20 naturalnych aminokwasów.
 
XS™ Odżywka z białkiem serwatkowym o smaku kakaowo-czekoladowym należy dodać do mleka lub wody i spożyć w ciągu 60 minut po zakończeniu aktywności fizycznej.
Produkt dostępny w butelce o wadze 700 g.
 
 
XS™Batoniki proteinowe
 
XS™Batoniki proteinowe dostępne w dwóch smakach czekoladowym i waniliowo-karmelowym wspierają proces budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Zawierają selen, który chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Posiadają wysoką zawartość błonnika (50% RWS). Są idealną przekąską po treningu, którą można spożyć w praktycznie każdym miejscu.
Rozmiar: 12 batoników x 60 g e / 720 g
 
 
XS™ Magnesium Sticks Suplement diety magnez i słodzik
 
XS™ Magnesium Sticks Suplement diety magnez i słodzik wspiera proces metabolizmu energetycznego, prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Spożycie nie wymaga użycie wody - granulki same rozpuszczają się w ustach. Produkt posiada orzeźwiający cytrynowy armat.  Jedna saszetka dostarcza 250 mg magnezu
Rozmiar: 30 saszetek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
***
O firmie Amway™ Europe
Amway jest jednym z wiodących producentów sprzedaży bezpośredniej na świecie, sprzedaje 450 wysokiej jakości produktów  w kategoriach: uroda, zdrowy styl życia oraz środki czystości dla domu, dystrybuowanych poprzez  niezależnych przedsiębiorców współpracujących z firmą. Amway został założony w 1959 r. w miejscowości Ada, w stanie Michigan (Stany Zjednoczone). Obecnie Amway działa w przeszło 100 krajach i terytoriach na świecie. W samym 2015 roku obroty firmy wyniosły 9,5 miliardów  dolarów.
Najlepiej sprzedające się marki Amway to: suplementy diety NUTRILITE™ (preparaty witaminowe, mineralne), ARTISTRY™ (produkty pielęgnacyjne oraz kosmetyki do makijażu) oraz eSpring™ (system oczyszczania wody). Więcej informacji na stronie: www.amway.pl
 
mat. prasowe
 
 
 
 
 
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo