Reklama
Witamina K2 MK-7+D3. to  unikalne połączenie witaminy K2 naturalnego pochodzenia – pozyskanej z ekstraktu natto w formie MK-7 oraz witaminy D3, które zapewniają utrzymanie zdrowego układu kostnego oraz układu sercowo-naczyniowego w prawidłowym stanie.
 
Praca odgrywa jedną z najważniejszych ról w naszym życiu. Dobrze dobrana daje nam poczucie bezpieczeństwa, stabilność finansową i motywację do działania. Należy jednak uważać, ponieważ przepracowanie jest zjawiskiem, które prowadzi już nie tylko do wyczerpania, ale nawet  do śmierci. Bóle głowy, zmęczenie, podwyższone ciśnienie krwi, drażliwość czy problemy z sercem i  układem mięśniowo-szkieletowym to tylko kilka z objawów, które pokazują nam, że możemy mieć problem z brakiem równowagi między narastającymi obowiązkami a odpoczynkiem. 
 
 
Kwas askorbinowy, czyli popularna witamina C uchodzi za witaminę dobrą na wszystko. Chętnie sięgamy po nią w okresie zachorowań na grypę,  to także naturalny eliksir młodości, który oczyszcza cerę, pomaga schudnąć i uodparnia organizm na choroby. Podpowiadamy jak włączyć ją do codziennego menu!
 
Składnik czerwonych krwinek
Około 75% żelaza w organizmie zawarte jest w dojrzałych czerwonych krwinkach znajdujących się w krwi krążącej w organizmie oraz komórkach, z których powstają. Interesującym jest także fakt, że żelazo odzyskiwane jest ze starych erytrocytów. Niewielka ilość tego składnika tracona może być w wyniku drobnych krwawień czy złuszczania nabłonka jelitowego. Na uzupełnienie tych strat wystarczy prawidłowo zbilansowana dieta.
 
Wiele osób odczuwa dolegliwości bólowe, których źródła nie może zidentyfikować. Nie doznali żadnego urazu, nie chorują, a jednak towarzyszy im stały ból. Tak jakby był zapisany w ich ciele. Często taki zapis następuje na skutek traumatycznych doświadczeń, które odciskają się nie tylko na naszej psychice, ale także w aspekcie fizycznym na naszym ciele. Ono może pamiętać takie trudne wydarzenia na bardzo długo, nawet jeśli my sami jesteśmy ich nieświ-adomi. 
 
Na półce sklepowej leży wiele produktów różnych marek o zbliżonej wartości odżywczej. Znaki jakości instytutów naukowych znajdujące się na ich opakowaniu znacznie ułatwiają rodzicom podjęcie właściwych decyzji dotyczącej zakupu żywności dla dziecka.
 
Szybkie tempo życia, praca, wiele obowiązków i presja otoczenia sprawiają, że jesteśmy spięci, zestresowani i pozbawieni energii. Bardzo często myślimy, że jesteśmy na to skazani, bo przecież nie możemy wyeliminować ciążących nam zadań. Możemy jednak wdrożyć w nasz codzienny rytm dnia pewne czynności, które pozwolą zadbać o jakość życia, energię i witalność. Co zatem warto robić?
 
Zapewnia spokojny, leczniczy sen, ułatwia regenerację organizmu po wysiłku fizycznym, a oprócz tego łagodzi ból i dba o przyjazny klimat w pomieszczeniu. Prawdziwa wełna pełni wiele ważnych funkcji zdrowotnych. Jeśli czujesz, że Twój sen nie sprzyja regeneracji, a rano budzisz się z bólem głowy lub pleców, zmień pościel na wełnianą. Przeczytaj, dlaczego warto to zrobić.
 
 
19 wrzeżnia 2018 r. Instytut Żywienia i Żywności zorganizował konferencję, której tematem była kawa i jej walory zdrowotne.
 
Najlepsze naturalne materiały wpisujące się w ideę ochrony środowiska, ręcznie wykonywane elementy, specjalna powłoka antybakteryjna SILD®, niezwykle skuteczna supermocna warstwa klejąca i przemyślana design – oto podstawa skuteczności produktów podologicznych marki MiaCalnea®. Sięgając po stworzone przez firmę tarki do stóp mamy nie tylko pewność doskonałych efektów, ale także mamy wyjątkowy produkt stworzony przez Polaków z pasji do najwyższej jakości.
 
 

Strona 1 z 21

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo