Reklama
W dniu 28 września w Hotelu Belotto w Warszawie odbyła się uroczysta premiera pierwszej w Polsce książki brafittingowej autorstwa Izabeli Sakutovej – „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spotkanie autorskie poprowadziła Ilona Felicjańska, ambasadorka kampanii Dotykam=Wygrywam. 
 
 
Podczas wydarzenia autorka zaprezentowała na modelce podstawowe zasady brafittingu i wskazała na najczęściej popełniane błędy przy doborze biustonosza. 
 
 
Książka w pełni poświęcona jest dbaniu o zdrowie i dobrą kondycję piersi. Porusza również ważną kwestię profilaktyki raka piersi. Dodatkowo, 1 % z jej sprzedaży zostanie przekazany Stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny na wsparcie działań związanych z walką z rakiem piersi. Książka „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela” jest także patronem kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, która ma na celu edukację kobiet w kwestii zdrowia piersi. Dlatego spotkaniu towarzyszyła również inauguracja już szóstej edycji tej kampanii. 
 
 
Wśród zaproszonych gości znalazły się następujące gwiazdy: Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Ilona Felicjańska, Aleksandra Kisio, Anna Gzyra - Augustynowicz, Anna Iberszer, Katarzyna Krupa, Agnieszka Ludwisiak.
 
 
Wszystkie panie miały okazję wesprzeć kampanię DOTYKAM=WYGRYWAM, oddając swoje nieużywane staniki do Re(CYC)lingu, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz walki z rakiem piersi. Ponadto specjalista z Centrum Onkologii w Warszawie przeprowadził szkolenie z samobadania piersi. 
 
 
Do końca października kobiety w całej Polsce mogą wesprzeć kampanię i oddać w pobliskim sklepie swoje stare, niewygodne staniki, w zamian za które otrzymają 20 zł kupon na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza Panache. Adresy sklepów znajdują się na www.dotykamwygrywam.pl
 
Dzięki profesjonalnym brafitterkom marki Panache ze sklepu Bradonna w Warszawie przy ulicy Puławskiej 156, można było również skorzystać z cennych porad w kwestii dobierania bielizny. 
   
Izabela Sakutova – międzynarodowy ekspert brafittingu z kilkunastoletnim doświadczeniem, zapalony szkoleniowiec, szefowa działu marketingu i PR marek Panache, Bluebella i Soak Wash w Polsce, współwłaścicielka firmy So Chic oraz sieci profesjonalnych salonów brafittingowych Bra Clinic w Bułgarii. Zapoczątkowała w naszym kraju szerzenie nowej dziedziny wiedzy - brafittingu. Jest inicjatorką i organizatorką wielu kampanii promujących zdrowie piersi i wspierających fundacje charytatywne - kampania Dotykam=Wygrywam, Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna czy Klinika Stanika. Jest brafittingową konsultantką m.in. Darii Widawskiej, Beaty Sadowskiej, Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, Ilony Felicjańskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak, Aleksandy Kisio, Anny Męczyńskiej, Ewy Wojciechowskiej, Anny Iberszer, Anny Gzyry i wielu innych gwiazd. Od września 2017 r. można ją zobaczyć w roli eksperta brafittingu w programie telewizji Polsat „Supermodelka Plus Size”.
 
mat. prasowe
     
 
  
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo