Reklama
Elegancki upominek, sposobem na budowanie relacji
 
Budowanie relacji biznesowych to nie tylko twarde negocjacje i profesjonalne uściski dłoni. Ważną składową jest także „miękka” strona komunikacji z partnerami. Jednym ze sposobów na ocieplenie stosunków z ważnym klientem, szefem, czy współpracownikiem może być obdarowanie go czymś wyjątkowym. Najlepiej swoją rolę spełni osobisty prezent od serca, który nie jest zwykłym gadżetem reklamowym - coś wartościowego, co zostanie z obdarowanym na lata, przypominając mu o dobrych relacjach z innymi i wzbudzając przy tym ciepłe wspomnienia. Propozycją Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” na prezent z duszą, który pozwoli wyrazić wdzięczność i uznanie jest ponadczasowa porcelana.
 
Buisness(wo)man z kubkiem pełnym gracji
Wydawałoby się, że kubek to oklepany prezent? Porcelanowa kolekcja Kubków ćmielowskich łamie te stereotypy! Są one doskonałym przykładem, tego jak ćmielowscy projektanci zmienili codzienny przedmiot w atrybut dobrego smaku i wynieśli go do rangi eleganckiego gadżetu. Wyjątkowości kubkom dodaje fakt tradycyjnego, ręcznego wykonania i zdobienia wysokokaratowym złotem lub szlachetną platyną. Co więcej, każdy z nich, dzięki możliwości sygnowania monogramem z inicjałami właściciela, może stać się prestiżowym, personalizowanym prezentem. Zgodnie z zamysłem projektantów Kubek Ćmielowski jest takim samym wyznacznikiem klasy i świetnego gustu jak eleganckie pióro czy zegarek. Każdy z nich posiada certyfikat autentyczności z numerem wyrobu. Dla mężczyzn idealny będzie Kubek Prestige, który stworzony jest z myślą o dużej, silnej, męskiej dłoni, natomiast Kubek Finesse delikatnie podkreśli subtelne piękno kobiecego stylu i wdzięku. Może go zastąpić także elegancka filiżanka zdobiona sygnaturą właściciela.
 
Figurki ćmielowskie 
Z pewnością każdy kojarzy porcelanowe rzeźby pochodzące z ćmielowskiej fabryki. Dawniej, stanowiły one nieodłączny element gablotek z cennymi drobiazgami w każdym tradycyjnym domu. Dzisiaj spotykamy je zarówno w klasycznych, jak i w designerskich, nowoczesnych wnętrzach. Są także jednym z ulubionych „łupów” kolekcjonerów. Ćmielowska figurka wprowadzi elegancję, odrobinę wyrafinowania i nutkę tradycji do każdego wysublimowanego, biurowego gabinetu. Taki prezent zostanie z obdarowanym na długie lata, będąc nie tylko eleganckim gadżetem, ale także idealnym, pełnym klasy dodatkiem na „prezesowskim” biurku. Każda figurka, przy zakupie, otrzymuje certyfikat autentyczności.
 
 
Na zbliżające się święta…
…proponujemy porcelanowe, świąteczne ozdoby. Święta to czas, w którym zmagamy się z wyzwaniem przygotowania jak najlepszych prezentów dla naszych współpracowników, szefów, czy klientów. Często wybór idealnego podarunku przysparza niemałe kłopoty. Czasy gadżetów reklamowych z logiem firmy dawno minęły, najwyższy moment na prezenty od serca! Kolekcja porcelanowych elementów powstała w ćmielowskiej manufakturze z myślą o uroczystych chwilach w gronie najbliższych. Wszystkie jej elementy są ręcznie tworzone, zdobione pięknymi kalkami, wysokokaratowym złotem, lub szlachetną platyną. Bombki, zawieszki na choinkę, czy urocze dzwoneczki? Cokolwiek wybierzesz, będzie to podarunek pełen duszy i serca, który uświetni świąteczny czas obdarowanego. 
Ty wymyślasz, my tworzymy. Hełm strażacki, charakterystyczny firmowy symbol, logo z porcelany? Nie ma problemu! 
 
W zależności od specyfiki branży, każda z nich ma swoje prezentowe zwyczaje. Zawsze jednak najlepszy podarunek to ten, stworzony z myślą o obdarowanym, jego potrzebach, charakterze i zainteresowaniach. Dlatego Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” mają w swojej ofercie wyjątkową propozycję. Jest nią możliwość tworzenia produktów na zamówienie. Może to być wybrany produkt- filiżanka, kubek czy bombka zdobiona firmowym logo lub coś jeszcze bardziej specjalnego… Odchodzącemu na emeryturę żołnierzowi lub szefowi, który zarządza firmą przeciwpożarową, podaruj porcelanowy hełm. Natomiast mężczyzny, co roku odwiedzającego Oktoberfest nic, nie ucieszy bardziej, niż personalizowany, porcelanowy kufel do piwa. Liczba pomysłów jest nieograniczona, a tak osobisty z pewnością stanie się bezcenną pamiątką.
 
***
Dossier marki
Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” to największe wytwórnie porcelany cienkościennej w Europie. Na ich doświadczenie przekłada się 227 lat dbałości o najmniejszy detal oraz pasji tworzenia niepowtarzalnego wzornictwa. Już od czasów dwudziestolecia międzywojennego zrzeszały najwybitniejszych artystów m.in. Józefa Wysockiego, Wincentego Potackiego czy Bogdana Wendorfa, których nazwiska tworzą historię polskiego wzornictwa. Współpracując z wybitnymi projektantami oferują luksusową porcelanę inspirowaną tradycją i niepowtarzalnym w światowej skali designem. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” skupiają w sobie trzy renomowane marki: „Ćmielów”, „Chodzież” oraz "Ćmielów Design Studio”. Renoma ręcznie wykonywanych porcelanowych zastaw, figurek oraz galanterii została doceniona w najdalszych zakątkach naszego globu. 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo