Reklama
 
Scena Spektrum, nowy warszawski teatr impresaryjny, podjął stałą współpracę z Teatrem Syrena. Za sprawą tej kooperacji na deskach Syreny pojawią się tak wybitni aktorzy, jak:  Piotr Fronczewski, Wiktor Zborowski. Magdalena Zawadzka,, Krzysztof Tyniec czy Ewa Telega. U ich boku można będzie zobaczyć najbardziej obiecujących adeptów sztuki aktorskiej: Katarzynę Ucherską i Aleksandra Milićevića. 
 
 
 
 
 
 
Pierwsze przedstawienia zobaczyć będzie można już w połowie października i będzie to „Edukacja Rity” w udziałem wspomnianych Piotra Fronczewskiego I Katarzyny Ucherskiej, w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego. Zarówno publiczność jak i krytycy docenili niezaprzeczalną charyzmę Piotra Fronczewskiego oraz temperament i talent Katarzyny Ucherskiej. Wszystkie dotychczasowe spektakle nagrodzone zostały owacjami na stojąco, a media prześcigają się w entuzjastycznych recenzjach.
 
„Edukacja Rity” w Teatrze Syrena:  
15.10.2017, godz. 20:00 
24.10.2017, godz, 20:00 
 
 
 
 
Kolejnym spektaklem Sceny Spektrum, który zagości na deskach Teatru Syrena jest „Śmiertelna Pułapka”. To inteligentnie i komicznie opisana historia misternie zaplanowanego morderstwa. Sidney Bruhl (Krzysztof Tyniec), popularny autor Broadwayowskich thrillerów,  pozornie wiedzie szczęśliwe i spokojne życie w swoim domu z Connecticut. W rzeczywistości cierpi na brak weny, co powoduje frustrację i coraz poważniejsze problemy finansowe. Szansę na rozwiązanie swoich problemów widzi w chwili, gdy jego student Clifford (Aleksandar Milićević) przysyła mu tekst swojej pierwszej sztuki z prośbą o opinię. Wspólnie z żoną Myrą (Ewa Telega) obmyśla plan, który ma zapewnić mu fortunę i wieczną sławę. Nie wszystko idzie jednak po ich myśli. Akcja plącze się, a komiczne i zaskakujące zwroty trzymają w napięciu do finału.
 
„Śmiertelną Pułapkę” zobaczyć będzie można: 
4.11.2017, godz. 19:00
5.11.2017, godz. 18:00
04.12.2017, godz. 19:00 
05.12.2017, godz. 19:00 
 
 
 
Główny nurt Teatru Syrena wyznaczają przedstawienia, których podstawą jest wysokiej klasy aktorstwo. W ciągu ponad sześćdziesięciu lat jego istnienia związani z nim byli wybitni artyści: Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Hanka Bielicka, Zofia Czerwińska, Teresa Lipowska, Kazimierz Brusikiewicz, Edward Dziewoński, Roman Kłosowski, Bohdan Łazuka, Tadeusz Pluciński.
 
 
Obecnie na scenie Teatru Syrena występują, m.in.: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Krystyna Tkacz, Magdalena Wójcik, Danuta Stenka, Beata Ścibakówna, Justyna Steczkowska, Wojciech Malajkat, Piotr Polk, Piotr Szwedes, Tomasz Sapryk, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski.
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo