Reklama
A jak to się robi?
 
Już jutro, tj. 22.06 posłuchajcie Listy Przebojów Radia ZET (start 18:00) – Robert Gawliński z synem Beniaminem będą „rozrabiać”;) z Marcinem Wojciechowskim na antenie!
 
W Dzień Ojca, tj. w sobotę 23.06 rano, od 10:00 - 12:00 włączcie Radio Złote Przeboje – Marzena Rogalska wyciągnie z Roberta niesamowite historie, to pewne - będzie śmiesznie!
 
Od 20:40 zapraszamy do obejrzenia programu „Nowa tonacja” w Canal+, gdzie Gabi Drzewiecka przepyta Roberta na okoliczność przekornego jubileuszu 26 lat + LIVE singiel „Na krawędzi życia”:
 
I koniecznie posłuchajcie jak w RMF fm Robert zaskakująco szczerze mówi dlaczego… SUPER BYĆ TATĄ!!!
 
Dla tych, którzy w minioną niedzielę, tj. 17.06 o 19:45 nie obejrzeli w TVN programu „UWAGA/Kulisy sławy” poświęconego Wilkom, podsyłam link:
 
 
A tu z 02.06 rozmowa z Moniką i Robertem w DD TVN:
 
i telewizyjna premiera klipu „Na krawędzi życia”:
 
Nie zapomnijcie złożyć najlepszych życzeń kochanemu Tacie
- album „26/26” Wilków, to świetny prezent na tę okazję!
 
***
OPIS ALBUMU:
WILKI RZĄDZĄ! "26/26”, to 25 wybranych przebojów + 1 nowy, przekornie na nieokrągłe 26-lecie zespołu!
Robert Gawliński zawsze szedł na czele swojej muzycznej watahy na przekór trendom muzycznym. Kiedy wszyscy świętują okrągłe rocznice istnienia zespołów, On - 11.05.18 równie przekornie celebruje… nieokrągłe, dokładne 26 lat od majowego debiutu w 1992 roku albumem zatytułowanym po prostu: „Wilki”. Gawliński stoicko wytycza własny muzyczny szlak od metafizycznego „Son Of The Blue Sky”, niezapomnianego „Elli Lama Sabachtani”, oryginalnej „Bohemy”, karmicznego „Love Story”, przez uwielbianą „Baśkę”, czy z humorem napisane „Przez dziewczyny”, po najnowszy singiel, uświetniający 26 rok działalności grupy „Na krawędzi życia” – otwierający nowy rozdział przebojów Wilków. Co jak co, ale nie wpadając w zasieki komercji, a jednocześnie zdobywając kolejne przyczółki wszelkich list przebojów – WILKI grają swoje rozpoznawalne dźwięki i za to kochamy Ich muzykę!
„26/26”, to podwójny album nie tylko dla outsiderów! Premiera: 11.05.18
 
OPIS SINGLA:
„Na krawędzi życia”, to najnowszy singiel zespołu WILKI! 26-ty z utworów na przekornie nieokrągły jubileusz grupy uwieczniony na podwójnym wydawnictwie „26/26”. Właśnie takie chwile jak ta, opisana w „Na krawędzi życia” przez lidera Roberta Gawlińskiego, sprawiły że WILKI rządzą na polskim rynku niezmiennie od 26 lat! „Nie mam w sercu Boga, nie mam od lat. Nie mam też i diabła, nie jestem ich wart… Zostają piosenki, dźwięki wśród słów, by zdarzył się cud…”.
 
Najnowszy krążek WILKÓW, trzeba zabrać ze sobą w podróż od piekła do nieba, żeby w takt „Na krawędzi życia”, po prostu wrócić na ziemię!
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo