Reklama
Tej wyjątkowej artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu.
 
 
Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami. Repertuar artystki obejmuje klasyków gatunku, jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu.
 
W każdym zresztą gatunku muzycznym Grażyna Brodzińska odnajduje się znakomicie, dowodząc tym samym, że nie ma muzyki lepszej i gorszej, że może być jedynie źle wykonana.
 
W koncercie „Dusza śpiewa” artystce towarzyszy na scenie Ireneusz Miczka – baryton, ujmujący pięknie brzmiącym, ciepłym głosem i naturalnością, a utwory wykonane przez ten duet porywają, wzruszają i na długo pozostają w pamięci. Solistom akompaniuje energetyczny Kosma Band.
 
Zapraszamy na wyjątkowy koncert, jakim z pewnością będzie spotkanie z pierwszą damą polskiej operetki. W programie usłyszymy wiązankę najpiękniejszych melodii operetkowych, musicalowych, przebojów muzyki filmowej i muzyki światowej.
 
Podczas koncertu będzie można posłuchać utworów z repertuaru klasycznego - będą to m. in. „Czardasz” z operetki „Perła z Tokaju”, „Aria ze śmiechem”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Skrzypek na dachu”, „Besame Mucho” „Przetańczyć całą noc”, „Sexapeal”, „Ojciec chrzestny, walc z filmu  „Noce i dnie” oraz „Libertango”. 
 
Więcej informacji: 
 
23.04.2018, godz. 19:00 
Sala widowiskowa Nyski Dom Kultury
Nysa
 
27.05.2018 godz. 18.00
RCK Fabryka Emocji 
Piła
 
Serdecznie zapraszamy!
 
mat. prasowe
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo