Reklama
Natalia Nykiel prezentuje teledysk do piosenki „KOKOSANKI”, trzeciego singla z płyty „DISCORDIA”.
 
 
Klip do utworu został nagrany we współpracy z mBankiem. Pierwotnie wideo powstało w formie interaktywnej, przy wykorzystaniu technologii rozpoznawania twarzy pozwalającej na zliczanie osób obecnych przed monitorem. Dzięki temu teledysk zmieniał się w zależności od tego, ile osób w danym momencie go oglądało. Im więcej ich było, tym plan, scenografia, kostiumy, choreografia i pozostałe elementy w kadrze stawały się coraz bardziej rozbudowane. Nowa wersja to montaż najlepszych scen wersji interaktywnej.
 
„Kokosanki” to trzeci singiel z płyty „Discordia”, która ukazała się 20 października 2017. Kolejny po „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź duży” i „Error”) krążek ugruntował pozycję Natalii Nykiel jako jednej z najciekawszych i najbardziej szanowanych polskich artystek.
 
Za „Discordię” wokalistka otrzymała nagrodę Onetu O!Lśnienia w kategorii Muzyka Popularna. Jury doceniło artystkę za obecność w głównym nurcie na własnych warunkach oraz za umiejętne balansowanie na granicy dwóch światów: popu i alternatywy. „Discordia” ma również szansę na Fryderyka 2018 w kategorii Album Roku Elektronika. Producentem płyty jest Michał Fox Król.
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo