Reklama
 
Nowy singiel “Don’t Make Me Wait” – już w serwisach cyfrowych
Pobierz lub posłuchaj - https://UmusicPL.lnk.to/DiG2D
 
 
 
Nowy album 44/876 już 20 kwietnia!
Tytuł albumu zawiera kody kierunkowe dwóch krajów, z których pochodzą Sting&Shaggy - 44 to numer Wielkiej Brytanii a 876 Jamajki.
 
 
 
 
 
 
STING i SHAGGY wspólnie stworzyli utwór zatytułowany “Don’t Make Me Wait”, który już jutro będzie dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.
Piosenka zapowiada wyjątkowy album, zatytułowany „44/876”, którego premierę zaplanowano na 20 kwietnia. Płyta „44/876” - a tym samym najnowsza propozycja “Don’t Make Me Wait” - odzwierciedla zauroczenie artystów Jamajką - jej muzyką, mieszkańcami i kulturą.
 
Stinga i Shaggy’ego połączył Martin Kierszenbaum – obecny manager pierwszego i były współpracownik drugiego. Początkowo artyści zamierzali nagrać wyłącznie “Don’t Make Me Wait” – jednak szybko okazało się, że ich wspólna miłość do Jamajki, a także rozumienie i odczuwanie muzyki, przerodzi się w długogrający krążek. Tych dwóch niezwykle utalentowanych i uznanych w świecie artystów skomponowało materiał, który płynnie łączy karaibskie rytmy z popowym kunsztem i rockową energią.
 
Podczas pracy w nowojorskim studio, artystom towarzyszyli muzycy i autorzy tekstów z Jamajki i Nowego Jorku, w tym Robbie Shakespeare, Dwayne “iLLwayno” Shippy, Shane Hoosong, Machine Gun Funk, Patexx, Tyrantula, a także niezastąpiony gitarzysta Stinga - Dominic Miller.
Producentem sesji nagraniowej jest Sting International – firma, która wcześniej pracowała z Shaggym i jest odpowiedzialna za jego największe hity takie jak “Boombastic”, czy “It Wasn’t Me”.
 
 
Producentem wykonawczym jest Martin Kierszenbaum.
 
WIĘCEJ ORAZ MOŻLIWOŚĆ ODSŁUCHU NA STRONIE ROLLINGSTONE:
 
mat. prasowe
fot. Jared Shelton, Universal 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo