Reklama
W sobotę 6.01 Natalia Nykiel była gwiazdą muzyczną SNL Polska.
 
Natalia Nykiel - inżynier z wykształcenia, muzyczna gwiazda z zawodu. Do pierwszej ligi showbiznesu wprowadziła ją debiutancka płyta „Lupus Electro”, którą stworzyła wraz z muzyczną śmietanką polskiej sceny - Katarzyną Nosowską, Pauliną Przybysz, Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem (Pogodno) czy Michałem „Buniem” Skrokiem (Dick4Dick). Płyta uzyskała status Złotej, a pochodzące z niej single „Bądź duży” i „Error” statusy Diamentowych.
 
 
W październiku 2017 premierę miał jej długo wyczekiwany drugi album „Discordia”. Tym razem do współpracy Natalia zaprosiła m.in. Marię Peszek, Julię Marcell czy Dawida Podsiadło. Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. W SNL Polska zagra dwa utwory z „Discordii”: „Kokosanki” i „Total błękit”.
 
Odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.
 
SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku.
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo