Reklama
Klip do debiutanckiego singla „Fever" Mii Marie Gregor ma już ponad 100 tys. wyświetleń od premiery 1.12.2017:
 
- premiera telewizyjna już 3.01.2018 o 22:20 w „Halo Polonia", zapraszamy do oglądania!
 
Zaczęło się od miłości do.... Wampirów. Konkretnie: The Vamps. O tym, czy „Ma talent", przekonała się, zanim poleciała na Marsa... do Londynu. Zaintrygowani? Super! 
 
Oto Mia Marie Gregor - dziewczyna, która „gorączkowo" spełnia swoje marzenia! A od Universal Music Polska dostała nawet na to papier;).  Zaczynała od formacji baletowej w wieku... 5 lat. Potem był zespół hip-hop'owo - jazz'owy.  W wieku 11 lat ruszyła do "Mam Talent". Momentem przełomowym w jej życiu, był koncert Bruno Marsa w Arenie O2 w Londynie w 2013 r., wtedy stwierdziła, że stawia na muzykę.
 
Mia jest osobą o szerokim spojrzeniu na świat, pełną pozytywnej energii, wyjątkowo kreatywną. Jej inspiracje biorą się z wielu gatunków muzycznych, pochodzących z różnych części świata, co sprawia, że jej styl jest wyjątkowo zróżnicowany.
 
Wokalistka pracuje nad swoim pierwszym albumem EP, którego zapowiedzią jest singiel „Fever"
- zapraszamy do słuchania: https://UmusicPL.lnk.to/MMGfever
 
Przy tworzeniu albumu współpracowała ze światowej rangi producentami, m.in. MINU, Alterate, Ash Hicklin, Paul Whalley, Laurell Baker, Piotr Siejka czy Reece Pullinger. W trakcie wybierania materiału na płytę, jednym z utworów „Take Me To Heaven" zainteresowała się Kate Ryan z zamiarem wykorzystania go jako swojego singla (oczywiście uzyskała zgodę).
 
Kolejnym ze sposobów realizacji muzycznej pasji Mii, jest uczestniczenie w koncertach innych artystów. Jak tylko czas jej pozwala, podróżuje po całej Europie, czerpiąc radość i inspiracje z występów innych Gwiazd oraz dzieląc się tą wiedzą bezpośrednio poprzez Social Media z osobami, które nie mogą tam być osobiście.
 
Ale to nie wszystko... Mia uważa, że najlepszą szkołą warsztatu wokalnego jest wykonywanie coverów. Kiedy pierwszy raz zamieściła swoją interpretację „Issues" Julii Michaels, w ciągu kilku godzin film obejrzało kilkadziesiąt użytkowników Youtube'a
- 3 stycznia Mia wykona ten utwór na koniec programu „Halo Polonia"!
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo