Reklama
Teraz wiosennych okazji do słodkiego rozsmakowania się w kultowych słodyczach jest jeszcze więcej! Mieszanka Krakowska i nadziewane galaretki Fresh & Fruity zyskały zupełnie nowe, jeszcze szczelniejsze plastikowe pudełka. Już dziś można odkryć ich praktyczny i atrakcyjny design i przekonać się, że w takiej wrsji stanowią idealny pomysł na prezent dla bliskich lub dla… samego siebie!
 
 
Portfolio marki Wawel zachwyca wiosennym designem ulubionych słodkości w wygodnej i atrakcyjnej formie. Mieszanka Krakowska, czyli kultowe galaretki w czekoladzie, i Fresh & Fruity – soczyście owocowe galaretki z półpłynnym nadzieniem, zyskały teraz nowe prezentowe opakowania. Oprócz atrakcyjnych wizualnie pudełek, które wyróżniają łatwość wielokrotnego otwierania, innowacją jest łamana pokrywka i fakt, że w tej formie idealnie nadają się na prezent. Kuszą także Dobre Składniki – gwarancja doskonałej jakości słodyczy, bez dodatku konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.
 
Ale to nie koniec! Puste opakowanie świetnie sprawdzi się jako pudełko na kredki, przyprawy, nici czy inne przydatne domowe drobiazgi – wystarczy uruchomić wyobraźnię i stworzyć z niego praktyczny gadżet w swoim własnym stylu! 
 
Mieszanka Krakowska z Oferty Wiosennej w nowym praktycznym opakowaniu, 800 g                              
Fresh & Fruity z Oferty Wiosennej w nowym praktycznym opakowaniu,800 g 
mat. prasowe
 
 
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo