Reklama
Trudno wyobrazić sobie Wielkanoc bez słodkości. Z okazji zbliżającej się Wielkanocy marki Goplana i Solidarność przygotowały specjalne oferty słodyczy, które idealnie podkreślą ten wyjątkowy, rodzinny czas. 
 
Marka Goplana stawia na słodyczy WielkąMOC. Oblane aksamitną czekoladą Figurki świąteczne z nadzieniem karmelowym, od lat wywołują uśmiech na twarzach najmłodszych. Słodkości z grafiką zajączka, kurczaczka i baranka świetnie sprawdzą się w roli upominku, jak i gustownej dekoracji koszyczka. 
 
Tradycyjnie słodkie Święta to specjalność cenionej od lat marki Solidarność, która na ten wyjątkowy czas przygotowała eleganckie, metalowe puszki z pralinami. Kultowa Śliwka Nałęczowska w puszce z uroczą, zieloną kokardką czy Pisanki Złota Wiśnia i Złoty Adwokat z wiosennym, kwiatowym motywem, będą znakomitym prezentem dla dorosłych, jak i stylową ozdobą świątecznego stołu.
 
Poza produktami limitowanymi, firma Colian proponuje najchętniej wybierane słodycze, wpisujące się w czas Wielkanocy: czekolady Goplana (Oryginalna Mleczna, Klasyczna Gorzka, Pistachio, Grześki, Jeżyki), ciastka Jeżyki (Classic, Kokos, Cafe, Dark Cherry), galaretki w czekoladzie Mella (o smaku pomarańczowym i o smaku wiśniowym), cukierki Toffino Goplana, żelki Akuku! (Akuku! Miśki, Akuku! Miśki Kwaśne, Akuku! Owocki, Akuku! Pyszczki) i bakalie w czekoladzie Jutrzenka (Rodzynki w czekoladzie Jutrzenka, Rodzynki w mlecznej czekoladzie Jutrzenka, Wiśnie w czekoladzie Jutrzenka, Migdały w mlecznej czekoladzie Jutrzenka, Orzechy laskowe w czekoladzie Jutrzenka, Orzechy laskowe w mlecznej czekoladzie Jutrzenka). Firma z oferty marki Solidarność rekomenduje kultowe słodycze w standardowych szatach graficznych: Śliwka Nałęczowska (metalowa puszka, bombonierka, sztabka, torebka), Złota Wiśnia w Likierze (metalowa puszka, bombonierka, sztabka) i Czekoladowe Kreacje (metalowa puszka).
 
Goplana i Solidarność na Wielkanoc oferują słodycze na każdą kieszeń. Na propozycje marek składają się produkty kosztujące do 5 zł, w przedziale 5 – 10 zł, 10 – 15 zł, 15 – 20 zł oraz powyżej 20 zł w różnych formatach opakowań.
 
 
Informacje o produktach:
Producent: Colian Sp. z o.o. 
 
Produkty: 
Produkt / Marka / Gramatura / Cena
Figurka świąteczna Zajączek / Goplana / 30 g / 1,19 zł
Figurka świąteczna Baranek / Goplana / 30 g / 1,19 zł
Figurka świąteczna Kurczaczek / Goplana / 30 g / 1,19 zł
Pisanka Złota Wiśnia / Solidarność / 146 g / 14,99 zł
Pisanka Złoty Adwokat / Solidarność / 150 g / 14,99 zł
Śliwka Nałęczowska / Solidarność / 250 g / 24,99 zł
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo