Reklama
Firma VOBRO, znany na polskim rynku producent bombonierek, wprowadził w ostatnich tygodniach na rynek linię eleganckich praliny w mniej formalnym podaniu. 
 
FRUTTI DI MARE
Kultowa na polskim rynku marka pralin w kształtach owoców morza została wzbogacona o dwa warianty w wersji mniej formalnego podania produktu. Każda pojedyncza pralinka została spakowana w hermetyczną zawijkę i umieszczona w poręcznym kartoniku. Dzięki temu produkt jest idealnym pomysłem na nieformalny, niezobowiązujący prezent, ale może również funkcjonować jako idealna słodka przekąska w domu - do konsumpcji indywidualnej, z rodziną lub przyjaciółmi.
 
FRUTTI DI MARE to miks dwóch rodzajów czekolady otulającej cztery rodzaj nadzień: kakaowe, orzechowe, mleczne oraz karmelowe. Dwa z nich (kakaowe i mleczne) wzbogacone są chrupkami słodowymi, które nadają pralinom niepowtarzalny chrupki charakter (funkcjonują pod nazwą CRUNCHY).
 
DELISSIMO
DELISSIMO to eleganckie czekoladowe kule, które pozwolą każdej chwili dodać szyku i słodyczy, czyniąc ją tym samym niezapomnianą. DELISSIMO to idealny pomysł dla fanów czekoladowych smaków poszukujących produktów, które poprawią im nastrój, umilą czas oraz dodadzą pozytywnej energii podczas długich jesienno-zimowych wieczorów.  Marka odstępna jest w trzech wariantach smakowych: a) mleczne nadzienie otulone białą czekoladą – idealny dla osób preferujących najsłodsze warianty słodyczy czekoladowych, b) orzechowe nadzienie otulone mleczna czekoladą – idealny dla fanów smaku orzechowego, c) kakaowe nadzienie otulone deserową czekoladą – idealny dla osób preferujących bardziej wytrawne warianty słodyczy czekoladowych. 
CHOCO CRISPO
CHOCO CRISPO to nieziemsko pyszne i chrupkie praliny, pokryte miksem białej i mlecznej czekolady, wypełnione kremem mlecznym lub kakaowym. Produkt skierowany jest do młodszych i bardziej aktywnych konsumentów i również z myślą o nich została opracowana bardziej dynamiczna szata graficzna opakowań podkreślająca chrupki charakter produktu. 
 
Zarówno marka DELISSIMO, jak i CHOCO CRISPO funkcjonują w wersjach monosmaków - z myślą o konsumentach dokonujących zakupów dla siebie (wybór ściśle sprecyzowanego wariantu smakowego), jak i w wersjach miksów smaków - z myślą o dzieleniu się i wspólnej konsumpcji
Link do strony internetowej producenta: www.vobro.pl
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo