Reklama
Jego zalety znane są od niepamiętnych czasów. Homer i Hezjod opisują, że Grecy popijali jogurt na zakończenie uczt, by ułatwić sobie trawienie. 
 
 
O pozytywnych dla zdrowia własnościach jogurtu naturalnego chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. Jest źródłem białka, ale także licznych witamin i mikroelementów: fosforu, potasu, wapnia, cynku, witaminy B2 i B5, a także B12, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz do produkcji czerwonych krwinek. Znajdziemy tu też dobroczynne żywe kultury bakterii, które wspomagają trawienie i usuwają z organizmu szkodliwe mikroorganizmy, a także wzmacniają odporność. Jogurt dba też o szkliwo zębów, obniża cholesterol, wspomaga prawidłowe ciśnienie krwi, a kwas mlekowy chroni dziąsła. Samo dobro! 
 
Nie każdy wie, że jogurt pomaga uzyskać płaski brzuch. Można schudnąć nawet o jeden rozmiar, jeśli zamiast słodyczy zjemy mały kubeczek naturalnego jogurtu dziennie! Osoby trenujące z pewnością ucieszy fakt, że jogurt świetnie wspomaga regenerację mięśni po wysiłku. 
 
Dlaczego świetnym uzupełnieniem jogurtu naturalnego są świeże owoce? Otóż witamina C w nich zawarta ułatwia wchłanianie wapnia, natomiast całość tworzy wspaniałą bombę witaminową!
 
Gdzie znajdziemy najlepsze, najbardziej unikalne kompozycje ze świeżych owoców, jogurtu i pysznych dodatków najwyższej jakości? Oczywiście w Redberry! Nieograniczona ilość dostępnych tu dodatków i posypek umożliwia stworzenie połączeń, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Jest to zdrowa, naturalna przyjemność, której nie musisz sobie nigdy odmawiać. Spróbuj koniecznie!
 
mat. prasowe Redberry
 
 
 
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo