Reklama
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w szczególności myślimy o naszych bliskich. To właśnie ten moment kiedy w wyjątkowy sposób chcemy podziękować im za to, że są i obdarować prezentami. Marka Uriage prezentuje zestawy świąteczne z kosmetykami najnowszej linii AGE PROTECT, ale też takie, które doskonale sprawdzą się u osób ze skórą wrażliwą.  
 
AGE PROTECT 
Krem  MULTIACTION do skóry normalnej i suchej, 40ml 
Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej, 250 ml
Cena:109,90 zł
Aksamitny krem, który działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i chroni skórę przed codziennie uszkadzającymi ją czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło niebieskie, promienie UV, zanieczyszczone powietrze, stres, zmęczenie. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona 
w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę.
 
AGE PROTECT 
Fluid  MULTIACTION do skóry normalnej i mieszanej, 40ml 
Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej, 250 ml
Cena:109,90 zł
Lekki fluid udoskonalający wygląd skóry działa jednocześnie na wszystkie oznaki  starzenia i chroni skórę przed codziennie uszkadzającymi ją czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło niebieskie, promienie UV, zanieczyszczone powietrze, stres, zmęczenie. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę.
 
AGE PROTECT 
Detoksykujący krem MULTIACTION na noc  do wszystkich typów skóry, 40ml 
Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej, 250 ml
Cena:109,90 zł
Jedwabisty krem jest pierwszą pielęgnacją na noc, która działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i poprawia dotlenienie komórek skóry.  Po przebudzeniu skóra jest rozświetlona i promienna, ma świeży i wypoczęty wygląd. Noc po nocy skóra jest bardziej zregenerowana, oczyszczona i  rozświetlona. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę.
 
AGE PROTECT 
Krem  MULTIACTION do skóry wokół oczu do wszystkich typów skóry, 15ml
WODA MICELARNA DO SKÓRY NORMALNEJ I WRAŻLIWEJ, 250 ml
Cena 89,90 zł 
Krem o aksamitnej konsystencji działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i chroni skórę przed codziennie uszkadzającymi ją czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło niebieskie, promienie UV, zanieczyszczone powietrze, stres, zmęczenie. Dzień po dniu skóra wokół oczu jest bardziej wygładzona i wygląda ma wypoczętą. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę.
 
AGE PROTECT !na wyłączność SUPER-PHARM!
Krem  MULTIACTION do skóry normalnej i suchej, 40ml
Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej, 250 ml 
Kopertówka 
Cena:109,90 zł
Aksamitny krem, który działa jednocześnie na wszystkie oznaki starzenia i chroni skórę przed codziennie uszkadzającymi ją czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: światło niebieskie, promienie UV, zanieczyszczone powietrze, stres, zmęczenie. Wzbogacony w aktywne składniki nawilżające sprawia, że skóra staje się elastyczna i doskonale nawilżona. Woda micelarna do skóry normalnej i wrażliwej delikatnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Wzbogacona w ekstrakt z żurawiny o działaniu antyoksydacyjnym, a także w Wodę Termalną Uriage, która koi i nawilża nawet najbardziej wrażliwą skórę.
 
ZESTAW AKSAMITNA SKÓRA !na wyłączność SUPER-PHARM!
Creme lavante
Aksamitny balsam do ciała 
Cena rekomendowana: 59,90zł 
Creme lavante: Delikatny krem myjący stworzony na bazie łagodnych składników myjących i gliceryny delikatnie oczyszcza nawet najbardziej wrażliwą skórę. Zawiera 1/3 mleczka nawilżającego oraz masło Illipe o działaniu odżywczym i natłuszczającym, a także nawilżającą Wodę Termalną Uriage. Do twarzy, ciała i włosów (od 3. miesiąca życia). Jedwabisty Balsam do ciała zawiera unikalny Hydro-Thermal Complex (Woda Termalna Uriage + kwas hialuronowy + masło Shea), który wygładza i nawilża suchą skórę. Przyjemna i lekka formuła oraz delikatna kompozycja zapachowa zapewnia jedwabiste wykończenie i komfort stosowania.
 
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo