Reklama
COLOSSAL OD MAYBELLINE NEW YORK JAKO NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA MASKARA PRZEZ POLKI*
 
Pełne energii, nieposkromione, żyjące pełnią chwili – takie są kobiety, które wybierają Colossal od Maybelline New York! Chcąc brać więcej z życia łapią #colossalneokazje. Legendarne maskary prosto z Nowego Jorku podbiły serca tysięcy Polek oferując im maksymalnie pogrubione rzęsy, bez sklejania oraz nieestetycznych grudek. To wszystko dzięki nasyconej, kolagenowej formule z ultra-czarnymi pigmentami, oraz klasycznej, opatentowanej szczoteczce MegaBrush, która ułatwia aplikacje i nadaje rzęsom colossalnej objętości. Efekt Colossalnie pogrubionych rzęs sprawił, że Colossal to najczęściej wybierany tusz do rzęs przez Polki*. Niezależnie od okazji pozwalają zawsze zrobić Colossalne wrażenie! Dostępne aż w 10 wariantach tworzą #colossalsquad, który pozwala podbijać miasto każdego dnia w stylu, na jaki mamy ochotę.
 
NA CO DZIEŃ:
Colossal Volume Express 100% Black
Cena: 36,99 zł
Kolagenowa formuła z zawartością ultra-czarnych pigmentów oferuje intensywną objętość rzęs. Kultowa szczoteczka Megabrush, pozwalająca na sprawną aplikację produktu i precyzyjne oddzielenie rzęs sprawia, że makijaż oka jest wyrazisty, ale pozbawiony nieestetycznych grudek. Intensywna czerń na 100%!
 
NA ELEGANCKI WIECZÓR:
Colossal Volume Express Smoky Eyes
Cena: 36,99 zł
Tusz dla efektu „przydymionego” oka.  Połączenie kolagenowej formuły Colossal z intensywnie czarnymi, matowymi pigmentami, podobnymi do tych, używanych w kredkach do oczu 
i opatentowaną szczoteczką Megabrush, idealnie oddzielającą rzęsy zapewniając nowojorski efekt „smoky eye”. 
 
NA ROMANTYCZNA RANDKĘ:
Colossal Volume Express Glam Black
Cena: 36,99 zł
Jej opatentowana szczoteczka Megabrush, dostosowana do konsystencji tuszu, pozwala na szybkie nałożenie formuły na rzęsy i precyzyjne oddzielenie ich od siebie. Naturalny efekt i rozdzielenie rzęs – dla romantycznego spojrzenia. Dzięki formule nasyconej kolagenem, pogrubia rzęsy aż do 9 razy. 
 
NA WAKACJE PEŁNE WYZWAŃ:
Colossal Volume Express Waterpoof
Cena: 36,99 zł
Innowacyjna formuła oferuje wodoodporny makijaż nawet przy najbardziej ekstremalnych wyzwaniach. Efekt wyrazistego oka nawet przy kąpieli w morzu czy tańcu w deszczu. Dzięki formule nasyconej kolagenem, tusz pogrubia rzęsy aż do 9 razy bez efektu grudek. 
 
NA PODBÓJ MIASTA:
Colossal Big Shot 
Cena: 36,99 zł
Colossal Big Shot to colossalnie pogrubiająca rzęsy maskara, zamknięta w  eleganckim, metalicznym opakowaniu. Unikalna szczoteczka z falistymi wypustkami maksymalizuje pokrycie włosków, a formuła wzbogacona o kolagen dokładnie je pokrywa, już za pierwszym pociągnięciem. Dostępny w dwóch wersjach: tradycyjnej i wodoodpornej. 
 
NA EKSTREMALNE OKAZJE:
Colossal Go Extreme 
Cena: 36,99 zł 
To pierwsza maskara od Maybelline z podwójnie wyprofilowaną szczoteczką precyzyjnie rozdziela rzęsy i zapewnia podwójny zastrzyk objętości. Jej formuła, ze zwiększoną zawartością kolagenu nadaje rzęsom nawet do 16 razy większe pogrubienie. Go Extreme to sposób na ekstremalny efekt, bez grudek. 
 
NA CZERWONY DYWAN:
Colossal Go Extreme Leather Black
Cena: 36,99 zł
Colossal Go Extreme Leather Black to ekstremalna objętość przy zachowaniu  intensywnej czerni. Formuła zawierająca ultra-intensywne 100% czarne pigmenty, zapewnia jeszcze bardziej wyraziste rzęsy z efektem odbicia światła. Największa w linii szczoteczka sprawa, że rzęsy dostają podwójny zastrzyk ekstremalnie pogrubiającego tuszu. 
 
NA SZALONĄ IMPREZĘ :
Colossal Big Shot Daring Black – Nowość 2018!
Cena: 36,99 zł
Colossal Big Shot Daring Black to najnowsza formuła 3D oferująca jeszcze więcej czarnego pigmentu. Mocniejszy, głębszy kolor, oraz intensywnie refleksyjny odcień sprawi, że nikt nie pominie takiego spojrzenia. 
 
Colossal Big Shot Primer
Cena: 36,99 zł 
Colossal Big Shot Primer to baza pod tusz, której czarna formuła uwydatnia spojrzenie i tworzy podstawę do colossalnie pogrubionych rzęs. Nie szkodzi delikatnym włoskom. Widocznie zwiększa ich objętość, zagęszcza i sprawi, że będą długie jak nigdy dotąd!
 
*Na podstawie liczby aktów zakupu oraz liczby nabywców rejestrujących zakupy w domu w okresie 12 miesięcy do kwietnia 2018. 
ŹRÓDŁO: GFK Panel indywidualny 11 tys. nabywców +15 lat. 
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo