Reklama
REKONSTRUKCJA SKÓRY KREM NA DZIEN EKSTRAKT Z PEREŁ I KOLAGEN peptyd SYN-VENOM
Skóra kobiet powyżej 60 roku życia ma tendencję do utrwalania i pogłębiania zmarszczek i bruzd oraz zniekształcania owalu twarzy. Odkryj rekonstruujący skórę krem Exclusive Cosmetics Na Dzień przeznaczony do pielęgnacji wymagającej skóry, który nawilża, odżywia i zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Zawarty w kremie SYN-VENOM, syntetyczny neuropeptyd, naśladuje działanie toksyny znajdującej się w jadzie żmii, przez co skutecznie wygładza skórę rozluźniając i łagodząc skurcze mięśniowe. Kolagen stanowi konstrukcje dla skóry, a ekstrakt z perły odpowiada za odżywienie. Zawiera filtry UV.
 
Sposób użycia: Codziennie rano nanieś krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie rozprowadź i wmasuj.
 
REKONSTRUKCJA SKÓRY KREM NA NOC EKSTRAKT Z PEREŁ I KOLAGEN peptyd SYN-VENOM
Skóra kobiet powyżej 60 roku życia ma tendencję do utrwalania, pogłębiania zmarszczek i bruzd oraz zniekształcania owalu twarzy. Odkryj rekonstruujący skórę krem Exclusive Cosmetics Na Noc przeznaczony do pielęgnacji wymagającej skóry. Preparat działa w nocy, kiedy organizm jest nastawiony na regenerację. Bogata formuła z wysoką zawartością wygładzających olejów oraz masła shea, pomaga redukować zmarszczki podczas snu, a także nawilża i odżywia. Zawarty w kremie SYN-VENOM, syntetyczny neuropeptyd, naśladuje działanie toksyny znajdującej się w jadzie żmii, przez co skutecznie wygładza skórę rozluźniając i łagodząc skurcze mięśniowe. Kolagen stanowi konstrukcję dla skóry, a ekstrakt z perły odpowiada za odżywienie.
 
Sposób użycia: Codziennie wieczorem nanieś krem na oczyszczona skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie rozprowadź i wmasuj.
 
REKONSTRUKCJA SKÓRY KREM POD OCZY EKSTRAKT Z PEREŁ I KOLAGEN
Odżywcza formuła odpowiadająca na potrzeby skóry dojrzałych kobiet to skoncentrowana dawka substancji celujących w poprawę wyglądu zwiotczałej skóry wokół oczu. Zawarty w kremie SYN-VENOM, syntetyczny neuropeptyd, naśladuje działanie toksyny znajdującej się w jadzie żmii, który skutecznie wygładza skórę poprzez rozluźnianie i łagodzenie skurczy mięśniowych. Kolagen stanowi konstrukcje dla skóry, a ekstrakt z perły odpowiada za odżywienie.
 
Sposób użycia: Nanieś krem na oczyszczoną skórę pod oczami. Delikatnie rozprowadź i wmasuj.
 
ZAAWANSOWANA TECHNNOLOGIA KREM NA DZIEN WITAMINA C ZŁOTO I CERAMIDY
Skóra kobiet powyżej 50 roku życia ma tendencję do powstawania głębokich zmarszczek i opadania owalu twarzy. Odkryj zaawansowaną technologię kremu Exclusive Cosmetics Na Dzień nakierowaną na pielęgnację dojrzałej skóry i przywróć twarzy młodszy wygląd. Formuła działa na kilku płaszczyznach zapewniając modelowanie konturu, redukcję zmarszczek mimicznych, takich jak kurze łapki i bruzd wokół ust, a także nawilża, odżywia i zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Zawarte w kremie ceramidy stanowią budulec dla skóry, witamina C odpowiada za ochronę i młody wygląd, a mikrocząsteczki złota pobudzają odnowę komórek.
 
Sposób użycia: Codziennie rano nanieś krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie rozprowadź i wmasuj.
 
ADVANCED TECHNOLOGY DAY CREAM
ZAAWANSOWANA TECHNNOLOGIA KREM NA NOC WITAMINA C ZŁOTO I CERAMIDY
Skóra kobiet powyżej 50 roku życia ma tendencję do powstawania głębokich zmarszczek i opadania owalu twarzy. Odkryj zaawansowaną technologię kremu Exclusive Cosmetics Na Noc nakierowaną na pielęgnację dojrzałej skóry i przywróć twarzy młodszy wygląd. Preparat działa w nocy, kiedy organizm jest nastawiony na regenerację. Bogata formuła pomaga redukować zmarszczki podczas snu, a także nawilża, odżywia i napina skórę. Zawarte w kremie ceramidy stanowią budulec dla skóry, witamina C odpowiada za ochronę i młody wygląd, a mikrocząsteczki złota pobudzają odnowę komórek.
 
Sposób użycia: Codziennie wieczorem nanieś krem na oczyszczona skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie rozprowadź i wmasuj.
 
ZAAWANSOWANA TECHNNOLOGIA KREM POD OCZY WITAMINA C ZŁOTO I CERAMIDY
Unikalna formuła odpowiadająca na potrzeby delikatnej skóry wokół oczu dojrzałych kobiet, dzięki skoncentrowanej dawce substancji odżywczych stanowi niezbędne uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Zawarte w kremie ceramidy są budulcem dla skóry, witamina C odpowiada za ochronę i młody wygląd, a mikrocząsteczki złota pobudzają odnowę komórek.
 
Sposób użycia: Nanieś krem na oczyszczona skórę pod oczami. Delikatnie rozprowadź i wmasuj.
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo