Reklama
Dobroczynny wpływ kosmetyków bazujących na naturalnych składnikach znany jest od pokoleń. Nie naruszają naturalnej bariery ochronnej, ponieważ nie zawierają SLS, SLES, PEG, sztucznych barwników, parabenów, silikonów oraz olejów mineralnych. W przypadku skóry szczególnie wrażliwej z problemami atopowymi najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja, która pomoże zapobiegać nasilaniu się nieprzyjemnych dolegliwości. 
 
Polska marka – BARWA, wychodząc naprzeciw potrzebom osób doświadczających uporczywych symptomów alergicznych, wprowadziła na rynek HIPOALERGICZNE SZAMPONY MICELARNE opracowane z myślą o potrzebach włosów i skóry głowy, szczególnie podatnych na podrażnienia związane z codzienną pielęgnacją.  Łagodnie i głęboko oczyszczające micele skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków. Dzięki zawartości w 100% naturalnych ekstraktów roślinnych produkty dbają o równowagę skóry głowy i odpowiednią pielęgnację każdego rodzaju włosów.
 
HIPOALERGICZNY SZAMPON MICELARNY DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY NAWILŻAJĄCY - z ekstraktem z lnu
PRZEZNACZONY DO WŁOSÓW: SUCHYCH I ZNISZCZONYCH
Cena: 11,50 zł; pojemność: 250 ml
Hipoalergiczny szampon micelarny z ekstraktem z lnu, to produkt opracowany z myślą o potrzebach włosów suchych i zniszczonych oraz odwodnionej skóry głowy. Dzięki zawartości ekstraktu z lnu i wspomagającej działanie trehalozy szampon dogłębnie nawilża strukturę włosów, poprawia ich kondycję i przywraca  naturalny blask, jednocześnie dbając o równowagę skóry głowy. W efekcie włosy stają się jedwabiście miękkie, lśniące i zdrowe.
Sposób użycia: Nanieść szampon na mokre włosy i skórę głowy. Delikatnie masować do powstania piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
 
HIPOALERGICZNY SZAMPON MICELARNY DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY WZMACNIAJĄCY - z ekstraktem z pszenicy
PRZEZNACZONY DO WŁOSÓW: OSŁABIONYCH, WYPADAJĄCYCH
Cena: 11,50 zł; pojemność: 250 ml
Hipoalergiczny szampon micelarny z ekstraktem z pszenicy, jest produktem dedykowanym włosom osłabionym i wypadającym oraz wrażliwej skórze głowy. Ekstrakt z pszenicy i wspomagający działanie pantenol zawarte w szamponie sprawiają, że produkt wzmacnia strukturę włosa, tworzy film ochronny  i odbudowuje zniszczone końcówki, jednocześnie dbając o równowagę skóry głowy. Efekt? Włosy stają się mocne, gładkie i zdrowe.
Sposób użycia: Nanieść szampon na mokre włosy i skórę głowy. Delikatnie masować do powstania piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
 
HIPOALERGICZNY SZAMPON MICELARNY DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY NORMALIZUJĄCY - z ekstraktem z szałwii
PRZEZNACZONY DO WŁOSÓW: PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ
Cena: 11,50 zł; pojemność: 250 ml
Hipoalergiczny szampon micelarny z ekstraktem z szałwii, to produkt stworzony z myślą o potrzebach włosów przetłuszczających się oraz podatnej na podrażnienia skóry głowy. Poprzez zawartość ekstraktu z szałwii oraz wspomagającego działanie mentolu, szampon odświeża włosy, działa przeciwłojotokowo i zapobiega ponownemu przetłuszczaniu, jednocześnie dbając o równowagę skóry głowy. temu włosy stają się świeże, lekkie i zdrowe.
Sposób użycia Dzięki: Nanieść szampon na mokre włosy i skórę głowy. Delikatnie masować do powstania piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
***
BARWA Sp. z o.o.
Firma Barwa to polska firma kosmetyczna z bogatymi tradycjami. W ofercie znajdują się nie tylko kosmetyki do pielęgnacji ciała 
i włosów, ale również preparaty do czyszczenia wnętrz. Marka ta jako jedna z niewielu jest aktywna na polskim rynku od ponad 
60 lat i wciąż, bazując na doświadczeniu i tradycji podąża za zmianami oraz wykorzystuje najnowsze technologie, nowoczesne laboratoria i linie produkcyjne, by oferować swoim klientom najlepszy produkt oparty o tradycyjne receptury oraz naturalne składniki. 

 

 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo