Reklama
Egyptian Magic to nawilżający, wielozadaniowy krem, który może być stosowany do całego ciała – autentyczny kompleksowy produkt. Sekret tego kremu stanowi unikalne połączenie sześciu naturalnych składników, znanych ze swych nawilżających i regenerujących właściwości, które stanowią odpowiedź na różne potrzeby skóry. 
 
 
Egyptian Magic to jedynie oliwa z oliwek, mleczko pszczele, propolis, pierzga oraz wosk pszczeli. Antyczna formuła stała się niezbędnym elementem każdej łazienki i może być stosowana dosłownie do wszystkiego: odżywia suchą skórę i spierzchnięte usta, usuwa makijaż, łagodzi zaczerwienienia a także może być stosowana jako olejek do masażu oraz do zniszczonych końcówek włosów.
 
Antyczna formuła jest dostępna na wyłączność w Sephora, w ekskluzywnym poręcznym formacie – 30 ml, idealnym do torebki, kosmetyczki lub bagażu podręcznego. Kieszonkowe SOS przyniesie ulgę przesuszonej skórze a także zniweluje niedoskonałości i niewielkie przebarwienia na skórze. Kosmetyk pielęgnacyjny do twarzy i ciała, odżywia suchą skórę i spierzchnięte usta, usuwa makijaż, koi zaczerwienienia a także może być stosowany jako olejek do masażu i odżywka do włosów.
 
Cena: 170 PLN - 118ml / 76 PLN - 30ml 
 
Krem Egyptian Magic będzie dostępny wyłącznie w Sephora.
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo