Reklama
Międzynarodowa marka salonowa wywodząca się z Londynu. Toni&Guy wierzy, że fryzura jest niezbędnym dopełnieniem Twojego ubioru. Dlatego od 17 sezonów jest głównym partnerem jednego z największych wydarzeń modowych – London Fashion Week. Linia do pielęgnacji i stylizacji włosów oferuje produkty, które są odpowiedzą na potrzeby Twojego indywidualnego stylu.
 
 
Kobiety często określają swoje włosy jako zniszczone. Na zły stan włosów wpływa wiele czynników. Najczęściej jest to stosowanie zabiegów stylizujących przy użyciem wysokiej temperatury, takich jak stylizacja prostownicą, kręcenie włosów lokówką, używanie niewłaściwych kosmetyków, uboga dieta. Włosy są wrażliwe również na zmiany wilgotności, nie służy im wysuszająca powietrze klimatyzacja w pomieszczeniach oraz nadmiar słońca w letnie dni. Włosy stają się wtedy mniej elastyczne, bardziej podatne na łamanie, a wyglądem przypominają siano… Niska wilgotność sprawia też, że zniszczone włosy bardziej się elektryzują i są oporne na układanie. Można nad tym skutecznie zapanować, używając nowej linii do pielęgnacji włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair. 
 
NOWOŚĆ! 
LINIA DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW ZNISZCZONYCH
 TONI&GUY DAMAGE REPAIR
Co niszczy włosy? (przy podpunktach będą infografiki)
pielęgnacja niedopasowana do rodzaju włosów
brak nawilżania
zbyt silne wiązanie włosów 
uboga dieta
mróz, wiatr i słońce
nieumiejętne farbowanie i rozjaśnianie
nadużywanie suszarki, lokówki i prostownicy
niewłaściwa stylizacja
 
Szampon do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair
Szampon pomaga usunąć z włosów wszelkie zanieczyszczenia i resztki kosmetyków do stylizacji. Skutecznie oczyszcza, a jednocześnie jest bardzo delikatny dla zniszczonych włosów. Dodatkowo ma działanie pielęgnujące - wspomaga odbudowę włosów zniszczonych i poprawia ich wygląd. Włosy po każdym myciu odzyskują witalność, zachwycają blaskiem i miękkością. 
Pojemność i cena: 250 ml, ok. 35 zł
 
Odżywka do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair
To kosmetyk must have, który warto stosować po każdym myciu włosów suchych, zniszczonych i wymagających regeneracji. Odżywka intensywnie wzmacnia włosy, odżywia je po same końce, dostarczając pielęgnacji jakiej potrzebują. Co więcej, nie obciąża pasm i można ją z łatwością spłukać.
Pojemność i cena: 250 ml, ok. 35 zł
 
Maska do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair
Dzięki zaawansowanej formule naprawczej maska intensywnie regeneruje i odżywia włosy. Maska poprawia wygląd zniszczonych włosów, co można zauważyć już po pierwszym użyciu kosmetyku. Dzięki masce włosy odzyskują blask, jedwabistą miękkość i gładkość oraz wyglądają na wypielęgnowane i zadbane.
Pojemność i cena: 200ml, ok 43zł 
 
mat. prasowe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo