Reklama
PIELĘGNACJA SKÓRY TO DOBRA ZABAWA
 
Kolekcja RE9 Advanced Prepwork została opracowana z myślą o zapracowanych młodych kobietach, które nieustannie gdzieś się spieszą i żyją w wiecznym biegu. Wszystko w trosce, aby pomóc ich skórze zachować młodzieńczy wygląd  oraz zdrowy blask. Produkty z tej gamy zawierają wyjątkową mieszankę składników pochodzenia roślinnego pozyskiwanych z owoców, w tym witaminy C i E, przeciwutleniacze, kwasy omega oraz substancje odżywcze pochodzenia roślinnego, które wspomagają odpowiedni poziom nawilżenia.  
Odpowiadając na potrzeby skóry młodych kobiet stworzono produkty, które są łatwe w użyciu i można z przyjemnością włączyć je do codziennej pielęgnacji, Produkty RE9 Advanced Prepwork pomagają poprawić wygląd skóry pod względem koloru i blasku, a równocześnie zmniejszają widoczność drobnych zmarszczek i sprawiają, że skóra wydaje się bardziej jędrna i elastyczna. Skóra jest chroniona przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych przyczyniających się do fotostarzenia dzięki zawartości w 100% mineralnego filtra przeciwsłonecznego, który wspomaga ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB.
 
W kolekcji RE9 Advanced Prepwork znajduje się:
Płyn oczyszczający i złuszczający do twarzy
Krem intensywnie nawilżający
Żelowe maseczki pod oczy
Kryjący podkład Soft Focus Veil Broad Spectrum SPF 30
 
RE9 ADVANCED® PREPWORK
ŻELOWE MASECZKI POD OCZY
 
DZIAŁANIE: 
Żelowe maseczki pod oczy z kolekcji RE9 Advanced® Prepwork przynoszą uczucie ukojenia i ochłodzenia, pomagając poprawić wygląd zmęczonej i opuchniętej skóry pod oczami. Pożegnaj się z wrażeniem „zaspanych” oczu.
 
Łagodzące, chłodzące maseczki pod oczy dostarczają natychmiastowego nawilżenia, sprawiając, że zmęczona, opuchnięta skóra wokół oczu odzyskuje blask i zmniejszając widoczność cieni pod oczami.
Wyjątkowa mieszanka składników, zawierająca witaminy C i E, przeciwutleniacze, kwasy omega oraz substancje odżywcze pochodzenia roślinnego, wspomaga nawilżenie skóry, dzięki czemu drobne zmarszczki wokół oczu stają się mniej widoczne.
Zmniejsza widoczność cieni pod oczami, sprawiając, że skóra wokół oczu wygląda na odświeżoną jak po dobrze przespanej nocy.
Sugerowana cena detaliczna: 215 zł
Opakowanie: 60 maseczek
 
SKŁADNIKI: 
Żelowe maseczki pod oczy z kolekcji RE9 Advanced® Prepwork to produkt wegański, bezglutenowy, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, który zawiera m.in.: 
 
Śliwka kakadu uzyskana w zrównoważonym procesie zawiera witaminę C; pomaga zwiększyć i zachować nawilżenie skóry, przyczyniając się do poprawy jej wyglądu  pod względem drobnych zmarszczek i nadając jej naturalnie wyglądający i młodzieńczy blask. 
Wyciągi z truskawki, jeżyny, maliny, jagody acai, żurawiny i jagody są źródłem przeciwutleniaczy; sprawiają, że skóra wygląda na zdrową i odżywioną dzięki nawilżeniu.
Kofeina pomaga zmniejszać opuchliznę i widoczność cieni pod oczami.
Witamina B3 (niacynamid) wspomaga nawilżającą barierę skóry, przyczyniając się do poprawy jej wyglądu pod względem jasności i koloru.
 
SPOSÓB UŻYCIA: 
Za pomocą dołączonej szpatułki nabierz żelowy plaster. Po nałożeniu odczekaj 10–15 minut, a po usunięciu wklep pozostałość serum w skórę. 
Wskazówka: Dla większego uczucia świeżości przechowuj maseczki w lodówce.
 
Arbonne International 
Założona w 1975 roku w Szwajcarii firma Arbonne International, LLC tworzy produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, wspomagające zdrowy styl życia, dobre samopoczucie i siły witalne. Produkty te powstają z największą starannością, w oparciu o najwyższej jakości składniki pochodzenia roślinnego i według innowacyjnych metod naukowych. Motto firmy Arbonne to: „pure safe beneficialTM”. Wszystkie formuły naszych produktów są wegańskie, na co posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają normy Purity and Safety Ingredient Policy, czyli naszych wewnętrznych zasad dotyczących składników. Produkty Arbonne są dostępne na stronie arbonne.pl lub poprzez sieć naszych Niezależnych Konsultantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Tajwanie i Polsce. Arbonne to prywatna firma z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Aby uzyskać więcej informacji również dotyczących składników produktów, zapraszamy na stronę arbonne.pl. Arbonne® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Arbonne International, LLC. 
 
Więcej informacji o marce Arbonne:  
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo