Reklama
 
Każda kobieta ma swoje indywidualne rytuały pielęgnacyjne. Bez względu na wszystko, demakijaż jest najistotniejszym etapem dbania o piękną skórę. Dla pań ze skórą suchą, mieszaną lub wrażliwą, zwłaszcza mieszkających w mieście lub często przebywających na zewnątrz, dokładne oczyszczanie jest sekretem zdrowej i pełnej blasku skóry, a dodatkowo zwiększa ono skuteczność codziennej pielęgnacji.
 
„Naturalne kosmetyki też mogą być skuteczne!” 5 aktywnych konsystencji zawartych w 5 formułach opracowanych przez ekspertów, skomponowanych w ponad 90% ze składników naturalnego pochodzenia. Wszystko dla perfekcyjnego i łagodnego demakijażu.
 
MLECZKO, OLEJEK, WODA CZY PIANKA? Wszystkie te konsystencje występują w przyrodzie. Każda skóra potrzebuje własnego rozwiązania, dostosowanego do jej potrzeb i upodobań. W ten sposób można łączyć skuteczność z przyjemnymi doznaniami zmysłowymi.
 
OLEJEK DO DEMAKIJAŻU 67,20 PLN
Połączenie nawilżających olejków z pestek winogron i ze słodkich migdałów, olejku ze słonecznika i olejku rycynowego pozwala dokładnie zmyć makijaż z twarzy, oczu, ust. Radzi sobie nawet z kosmetykami wodoodpornymi.
 
PIANKA OCZYSZCZAJĄCA 61,80 PLN
Pianka o lekkiej i bogatej konsystencji. Nie zawiera mydła, delikatnie myje i oczyszcza dzięki nawilżającemu ekstraktowi z winogron i szałwii o właściwościach oczyszczających.
 
PŁYN MICELARNY DO DEMAKIJAŻU 61,80 PLN
Świeży i delikatny. Formuła z nawilżającą wodą z winogron z upraw bio i łagodzącym rumiankiem oczyszcza i nawilża skórę, a równocześnie łagodzi podrażnienia.
 
MIESZAJ, ŁĄCZ, ODKRYWAJ 
Codzienna pielęgnacja wcale nie musi być nudna! Najwyższy czas zmienić trochę przyzwyczajenia. Dzięki serii kosmetyków do demakijażu Caudalie masz więcej możliwości: możesz testować, mieszać i łączyć produkty, a przy tym odkrywać nowe konsystencje i doznania oraz znaleźć odpowiednie dla siebie zabiegi oczyszczające.
 
mat.prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo