Reklama
GALÉNIC AQUA URBAN:
 
Cel → Młodość i piękno na dłużej, dla każdej kobiety, bez względu na ich wiek i rodzaj skóry.
 
Oczekiwania → Skuteczna i niewidoczna pielęgnacja, która ochroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i promieni UV (przedwczesne starzenie, przebarwienia, ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona skóra). 
 
Korzyści → Niewidoczna, wysoka, multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV, zamknięta w delikatnej formule zapewniającej  niezauważalne wykończenie, idealnej przed nałożeniem makijażu, a po aplikacji produktów do codziennej pielęgnacji. Teraz, codzienna ochrona Twojej skóry staje się prawdziwą przyjemnością!
 
Nowa kolekcja AQUA URBAN to efekt wieloletniej ekspertyzy i know-how Twórców formuł Galénic. 
Odkryj trzy nowe, wyjątkowe formuły.
 
 
SKUTECZNY DUET AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW OCHRONNYCH
1. Ekstrakt z mniszka lekarskiego 
Mimo zgiełku ulic, pędzących samochodów i unoszących się spalin, mniszek lekarski wciąż ma siłę, aby rozkwitnąć.  Wysławiony przez naukowców, działa silnie detoksykująco, a jego opór na zanieczyszczenia zwrócił uwagę Twórców formuł Galénic.
Ten naturalny składnik, pochodzący ze zrównoważonych upraw, a stosowany na skórę, staje się idealną tarczą ochronną przed szkodliwymi następstwami miejskiego życia, zapewniając wolniejsze starzenie(1), promienną cerę (2) i ogólną poprawę kondycji skóry.
2. Filtry UVA/ UVB 
Aby stworzyć formułę zapewniającą optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, Twórcy formuł Aqua Urban wybrali skuteczne filtry UVA i UVB(3), pomagające w zachowaniu młodej i pięknej skóry na dłużej. 
 
SHAKA-REVERSE EMULSION TM
PRZEŁOMOWA, NIEPOWTARZALNA STRUKTURA DLA NIEZUWAŻALNEGO WYKOŃCZENIA NA SKÓRZE
 
Marka Galénic, tworząc swoje wyjątkowe formuły, nigdy nie ogranicza się do odkrywania nowych składników aktywnych- to dopiero początek pracy jej Twórców. Celem jest opracowanie formuł, których struktura zagwarantuje idealne dopasowanie i optymalne działanie w kontakcie ze skórą.   
SHAKA-REVERSE EMULSION TM
ODWRÓCONA EMULSJA
Większość produktów do pielęgnacji skóry zawierających filtry przeciwsłoneczne jest  bezpośrednią emulsją (krople olejku rozproszone w fazie wodnej).
Filtry trudno jednak ustabilizować w kroplach oleju, dlatego wprowadzane są substancje żelujące, co sprawia że formuła staje się ciężka i lepka. Aby stworzyć niezwykle płynną, lekką formułę, Twórcy Galénic stworzyli odwróconą emulsję, co pozwoliło uniknąć składników żelujących i gęstej, nieprzyjemnej konsystencji.
 
SHAKA-SHAKA
Ekstremalnie płynne konsystencje z technologią shaka-shaka, sprawiają, że po wstrząśnięciu produktów, cząsteczki kolekcji Aqua Urban, łączą się, tworząc niewidzialną, nieskazitelną i przyjemną konsystencje.  Tak powstała struktura umożliwia składnikom aktywnym najskuteczniejsze działanie(4):
Na powierzchni, tworzy barierę ochronną przeciwko zanieczyszczeniom, wolnym rodnikom oraz, dzięki obecności filtrów UVA i UVB(5), także promieniowaniu.
W głębszych warstwach, skóra skąpana jest w drogocennym ekstrakcie z mniszka lekarskiego i jego oczyszczająco – nawilżającej mocy (glikol, gliceryna).
Pozostawia niewidoczne wykończenie na skórze. Estry i pudry absorbują sebum tworząc matowe wykończenie. Lekko kryjące, kolorowe pigmenty pozostawiają skórę promieniejącą zdrowym blaskiem.
 
KOLEKCJA AQUA URBAN
TRZY NIEWIDZIALNE TARCZE
DLA CODZIENNEJ OCHRONY MŁODOŚCI I PIĘKNA!
 
Multi-ochronne Niewidzialne tarcze przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV  w dwóch wersjach: (4)  
SPF50+/PA++++ (5)
SPF30+/PA+++(5)
Obie Tarcze tworzą delikatną, różowo pudrową osłonę dla Twojej skóry. Zapewnia niewidoczne wykończenie i staje się niezwykle delikatną bazą pod makijaż. Teraz, codzienna ochrona skóry staje się prawdziwą przyjemnością!
Idealny rytuał na każdy dzień:
Przed użyciem dokładnie wstrząśnij, aby wszystkie składniki formuły się połączyły. Produkt nałóż rano na twarz, po aplikacji produktów pielęgnacyjnych, a przed nałożeniem makijażu.  
Cena: 159 zł
Pojemność: 40 ml
 
 
Ochronna mgiełka przed zanieczyszczeniami - ekspresowa ochrona, nawilżenie i świeżość!
Podręczny charakter ochronnej mgiełki pozwala na korzystanie z jej działania i cudownej świeżości w ciągu dnia, gdziekolwiek jesteśmy. W jednym kroku nawilża, odświeża i utrwala makijaż. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się i odwodnienie skóry. Delikatna mgiełka pokrywa skórę niewidzialna, lekką warstwą ochronną, idealną dla codziennego stosowania, również na makijaż. 
Idealny rytuał na każdy dzień:
Zamknij oczy i spryskaj twarz, szyję i dekolt, trzymając buteleczkę w odległości ok. 20 cm. Pozostaw do wyschnięcia. Powtarzaj kilka raz w ciągu dnia:
-po wykonaniu makijażu, by go utrwalić;
-gdy jesteś w ciągłym ruchu (w pociągu, autobusie), spacerując, odpoczywając na tarasie, podczas uprawiania sportu czy w biurze - zawsze, gdy Twoja skóra potrzebuje ochrony, nawilżenia i świeżości.
Cena: 105 zł
Pojemność: 50 ml
 
Formuły dopełnia piękny zapach, który jest odzwierciedleniem pierwszych słonecznych dni: ciepłych promieni i wiosennej świeżości. Delikatny bukiet peonii, magnolii i jaśminu, podkreślone przez bardziej kobiece nuty piżma i drewna kaszmirowego. 
 
(1) Test in vitro na 1% ekstrakcie mniszka 
(2) Test in vivo na 3% ekstrakcie mniszka 
(3) filtry UV są jedynie w Niewidzialnych tarczach. Celowa pielęgnacja skóry dla ochrony przed szkodliwymi efektami miejskiego życia (zanieczyszczenia, promieniowanie UV)
(4) Powierzchniowe warstwy skóry 
(5) filtry UV są jedynie w Niewidzialnych tarczach. Celowa pielęgnacja skóry dla ochrony przed szkodliwymi efektami miejskiego życia (zanieczyszczenia, promieniowanie UV)
 
mat. prasowe
 
 
 
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo