Reklama
Konsumenci w obecnych czasach, znacznie częściej przywiązują uwagę do troski o środowisko. Coraz więcej z nich wybiera kosmetyki, których formuły oparte są o naturalne składniki. W odpowiedzi na te potrzeby, marka Klorane, po raz pierwszy na polski rynek, wprowadza linię produktów do pielęgnacji ciała. Bazą całej gamy są naturalne i skuteczne wyciągi z roślin, które dostosowane są do każdego rodzaju skóry, w tym także do bardzo suchej. Dodatkową zaletą nowej linii pielęgnacyjnej są zmysłowe i przyjemne zapachy, które rozkosznie otulają skórę.
 
 
 
 
INNOWACJA 2018
Odżywiająca pielęgnacja ciała na bazie organicznego masła CUPUAÇU – czynnego składnika, pochodzącego z owoców, uprawianych z zastosowaniem ekoodpowiedzialnych zasad rolnictwa.
(1) Test nawilżenia, in vitro. Fleck et al, Journal of the American College of Clinical Wound Speclists (2012) 4, 92-4
 
Odżywiająca pielęgnacja ciała
 
MLECZKA DO CIAŁA
Dostosowane dla każdego rodzaju skóry, doskonale spełniają funkcję nawilżającą i odżywczą. Cztery formuły złożone w co najmniej 96% z naturalnych składników. Jedwabista i płynna konsystencja, natychmiast
wchłania się w skórę, dzięki czemu nie jest ona lepka i tłusta. Udowodniona 24h skuteczność – jedwabista skóra przez cały dzień.
 
BIODEGRADOWALNE ŻELE POD PRYSZNIC
Uzupełnione o łagodną bazę myjącą, pozbawioną mydła:
• 1 krem pod prysznic, wzbogacony o substancje natłuszczające skórę,
• 3 nawilżające żele pod prysznic.
 
KREMOWE MYDEŁKA
Biodegradowalne formuły, w 97% z naturalnych składników, dzięki obfitej pianie i łagodnej bazie, delikatnie myją skórę. 
 
mat. prasowe

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo