Reklama
Barwa Ziołowa to linia kosmetyków polskiej marki Barwa wykorzystująca dobroczynne działanie roślinnych ekstraktów w pielęgnacji włosów i skóry głowy. Formuły produktów powstały m.in. w oparciu o wyciąg z pokrzywy, czarnej rzepy, skrzypu polnego, rumianku i tatarak-chmielu, stosowane od pokoleń w kuchni, domowej apteczce i kosmetologii. 
 
 
Szampony i odżywki z linii Barwa Ziołowa odpowiadają na potrzeby różnych rodzajów włosów. Dzięki właściwościom oczyszczającym  przygotowującym włosy do dalszej  pielęgnacji i wieloletniej obecności na rynku zyskały wielu zwolenników. 
 
W 2018 roku produkty z linii Barwa Ziołowa zmieniają opakowania. Skuteczne, sprawdzone formuły na bazie wyciągów ziołowych i roślinnych będą dostępne 
w nowoczesnych opakowaniach, których kolorystyka nawiązuje do składników zawartych w kosmetykach linii. Nowe etykiety są czytelne i idealnie dopasowują się do obecnych trendów na rynku. 
 
Decydując się na zmiany opakowań ziołowej linii Barwa podkreśla, jak ważny jest nieustanny rozwój marki. Nie rezygnuje jednak ze sprawdzonych  składników, które codziennie zyskują nowych sympatyków. 
 
Poznaj nowe opakowania produktów z linii Barwa Ziołowa: 
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo