Reklama
 
 
Czas karnawału, to najlepszy moment na odświeżenie swojego look’u. Kosmetyki Oriflame pomogą Ci stworzyć makijaż, dzięki któremu poczujesz się wyjątkowo i pewnie podczas noworocznych szaleństw! 
 
 
 
Wśród nowych propozycji kosmetyków z serii The ONE, inspirowanych najnowszymi trendami, znajdziemy wskazówki jak stworzyć niepowtarzalny, uwodzicielski makijaż. Proponowane kosmetyki o przedłużonej trwałości pozwolą osiągnąć oszałamiający efekt.   
 
 
 
Upiększająca baza do ust The ONE
Upiększająca baza tworzy na ustach gładką powłokę. Kosmetyk został stworzony, by wydobywać czysty kolor pomadki i przedłużać jej trwałość.
Numer w katalogu: 33893
 
 
 
 
Pomadka The ONE Colour Unlimited Super Matte
Trwała, mocno kryjąca szminka o ultramatowym wykończeniu, która pozostaje na ustach nawet do 11 godzin. Zawiera odżywczy, nawilżający kompleks LipSoft Moisture Plus, dzięki czemu nie wysusza delikatnej skóry ust.
Numer w katalogu: 33371
 
 
 
 
Cień do powiek w kredce The ONE
Cienie do powiek w kredce z kremową formułą, która łatwo się rozprowadza, blenduje, rozciera i cieniuje. Kolory zachęcają do eksperymentów z make upem. 
Numer w katalogu: 34328
 
 
 
 
Tusz do kresek The ONE Stylo Jumbo
Duży tusz do kresek w intensywnym odcieniu czerni. Dzięki technologii polimerowej długo utrzymuje się na skórze. Wygodny rozmiar oraz duży aplikator, zapewniający precyzję aplikacji. 
Numer w katalogu: 32161
 
 
 
 
Tusz do rzęs The ONE Double Effect
Intensywnie czarny tusz do rzęs, który dzięki dwuelementowej nakrętce, pozwala uzyskać dwa różne efekty – wydłużenia lub zwiększenia objętości. Formuła odporna na rozmazywanie się.
Numer w katalogu: 31189
 
 
 
 
Emalia do paznokci The ONE
Supermodne, połyskujące lakiery, dzięki którym można stworzyć własną stylizację paznokci. Każdy odcień świetnie wygląda zarówno noszony na niepomalowane paznokcie, jak i w połączeniu z innymi kolorami. 
Numer w katalogu: 33587
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mat. prasowe
 

Partnerzy

abk_logo kdm_logo zpap_logo teraz_polska_logo bok_logo kt_com_logo kopd_logo mediatory_logo_2 logo_lp
zamek_krolewski_logo perly_medycyny_logo mfr_orzel2013_logo mgr_orzel2013 mpr_orzel2013 gat_2013_logo logo_pp spp_2013 egd logo
 bwl logo  thingsbulb  cbck logo orly_budownictwa_logo rig_logo_2  logo kart arena  Platforma  retail logo